آنتونیو کونته: هر کاری می کنم یک چیزی می گویید!

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر مدعی شد پیروزی برابر ناپولی روحیه تیمش را افزایش خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، تساوی ابتدای هفته میلان باعث شد فاصله اینتر با صدر جدول به سه امتیاز کاهش پیدا کند و حالا نراتزوری فردا شب در دیداری دشوار باید به مصاف ناپولی برود. آنتونیو کونته در نشست خبری قبل از این دیدار حاضر شده و تاکید کرد اینتر نباید از شکست ها بی روحیه شده و از پیروز شدن نیز بیش از حد خوشحال شود.

آنتونیو کونته گفت: "وقتی در مورد شرایط قهرمان اینتر می شنوم لبخند می زنم. تیم های زیادی وجود داشته و همه آنها با جاه طلبی برای قهرمان شدن و تلاش برای کسب پیروزی تلاش می کنند. اما در ادامه فقط یک تیم قهرمانی می شود و در نه در سال گذشته که همیشه به همین ترتیب بوده است.

در سالهای اخیر، ناپولی مدت ها رقیب اول یوونتوس بود، اما سال گذشته ما جای آنها را گرفتیم. هدف ما مانند ناپولی مبارزه تا پایان است. اما امسال حداقل در حال حاضر تعادل بیشتری در لیگ وجود دارد. بازی ها مستقیم هم از نظر جدول و هم ذهنی از اهمیت بیشتری برخوردار است، زیرا برنده شدن در این دیدارها باعث می شود احساس قدرت بیشتری کنید.

ما باید بدون اینکه به دیگران کاری داشته باشیم، تعادل را در خود یافته و پس از پیروزی خیلی هیجان زده نشده و پس از شکست هم خیلی افسرده نشویم. دیگر به این موضوع عادت کرده ام که هر کاری بکنم شما با موضع منفی با آن برخورد می کنید. در گذشته من کنفرانس های مطبوعاتی آرام بودم و به این متهم شدم دیگر خودم نبوده، تسلیم شدم و دست از تلاش کشیده ام. اما حالا شما برعکس آن به من می گویید. بگذارید من باید یک راه میانه پیدا کنم."

تگ ها


اینتر میلان ناپولی آنتونیو کونته