آنتونی: فکر قهرمانی NBA شب‌ها از خواب بیدارم می‌کند

ستاره کهنه‌کار تیم بسکتبال لیکرز گفت:‌ قهرمانی لیگ NBA مسئله‌ای است که شب‌ها به خاطر آن از خواب بیدار می‌شوم و این موضوع به من انگیزه می‌دهد....

کارملو آنتونی که به تازگی به لیکرز پیوسته در این مورد گفت: از اینکه مردم در مورد سن و سال حرف می‌زنند، لذت می‌برم اما آنها فراموش می‌کنند که بسکتبال در این بین مهم است. شما باید بدانید چطور بسکتبال بازی کنید. استعداد، مهارت و تجربه ماست که اهمیت دارد.

آنتونی که در طول دو دهه بازی در NBA هنوز قهرمان لیگ نشده ادامه داد: یک بار لبران - جیمز- پیش من آمد و گفت که الان وقتش است. من تو را می‌خواهم و باید با هم برای قهرمانی در لیگ تلاش کنیم. این احساس در من بیدار شد که او درست می‌گوید و الان بهترین زمان ممکن است.

وی تصریح کرد: خیلی‌ها اعتقاد داشتند که که من و لبران باید سال‌ها قبل در کنار هم قرار می‌گرفتیم اما هر کدام از ما در مسیر خودمان و در دو راه کاملا متفاوت بودیم.

آنتونی گفت: من با ذهنیت قهرمانی در لیگ به تیم لیکرز آمدم. همه می‌دانند که من قهرمانی NBA را کم دارم. قهرمانی لیگ، مسئله‌ای است که شب‌ها به خاطر آن از خواب بیدار می‌شوم و به این موضوع من انگیزه می‌دهد.

تگ ها


بسکتبال آمریکا بسکتبال