آنجلوتی: از یوونتوس بهتر بودیم/ کارت قرمز مرت درست نبود

آنجلوتی از نمایش شاگردانش مقابل یوونتوس به وجد آمده است....

آنجلوتی از نمایش شاگردانش مقابل یوونتوس به وجد آمده است.

سرمربی تیم ناپولی پس از شکست ۲-۱ مقابل یوونتوس اعلام کرد از نمایش شاگردانش راضی است اما کارت قرمز مرت جای بحث دارد.
تیم ناپولی شب گذشته در چهارچوب رقابت‌های سری‌آ در ورزشگاه سن‌پائولو با نتیجه ۲-۱ شکست خورد تا فاصله‌اش با صدر جدول به ۱۶ امتیاز افزایش یابد. در این بازی مرت، دروازه‌بان ناپولی به دلیل خطا روی مهاجم بیانکونری در دقیقه ۲۵ اخراج شد که همان ضربه خطا توسط پیانیچ به گل تبدیل شد. در ادامه امره جان گل دوم را به ثمر رساند تا تنها گل کایخون  تاثیری در کسب ۳ امتیاز برای یوونتوس نداشته باشد.
آنجلوتی پس از بازی به خبرنگاران گفت: اخراج مرت باید مورد بحث قرار گیرد زیرا او به رونالدو برخوردی نداشت و من نمی‌توانم بپذیرم تنها برای یک تکل اخراج شود. بعد از آن تکل هم توپ از دروازه دور شد و آلن می‌توانست از گل جلوگیری کند. توپ به سمت پرچم کرنر رفت و نمی‌توانیم بگوییم رونالدو قطعا به توپ می‌رسید
سرمربی سابق میلان و بایرن مونیخ که این فصل در ناپولی نتایج قابل قبولی گرفته در ادامه گفت: . تنها اشتباهات ما در بازی شیوه ایستادن دیوار دفاعی در ضربه پیانیچ و یارگیری امره جان هنگام ضربه کرنر بود. می‌خواستیم میلیک در دیوار دفاعی قرار گیرد اما او اخراج شد و مجبور شدیم زیلینسکی را در آن‌جا قرار دهیم و توپ از روی سر او وارد دروازه شد. از نمایش شاگردانم راضی‌ام و در زمانی که هر دو تیم ۱۰ نفره بودند کاملا برتر از یووه بودیم. نشان دادیم کیفیت‌مان چقدر بالاست.
آنجلوتی در پایان گفت: یوونتوس باشگاه بزرگی است و سازماندهی خوبی دارد. ما باید روی کیفیت و توانایی‌هایمان تمرکز کنیم تا بتوانیم همیشه برنده باشیم.