آندره آ پیرلو: بازی فردا شب برای یوونتوس فینال است

آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس مدعی شد تیمش بعه آنچه در دستور کار دارد اعتقاد پیدا کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس هفته گذشته با نتیجه ۱-۲ در خانه اینتر به برتری رسید و حالا از فرصت مناسبی برای صعود به فینال رقابت های کوپا ایتالیا برخوردار است. در آستانه مسابقه برگشت، آندره آ پیرلو، سرمربی جوان یوونتوس در نشست خبری حاضر شده و مدعی شد تیمش باید با رویکرد مناسبی در دیدار فردا شب وارد میدان شود.

آندره آ پیرلو گفت: "بازی برگشت برای ما بسیار مهم است. ما این فرصت را داریم که به فینال برویم و این هدفی است که باید به هر قیمتی به آن برسیم. ما باید رویکرد مناسبی داشته باشیم، این دیدار با نتیجه ۰-۰ شروع می شود و برای ما مانند یک فینال خواهد بود. یوونتوس باید در بازی فردا شب تمرکز خود را حفظ بکند.

جیجی بوفون و دژان کولوسفسکی در ترکیب ثابت خواهند بود.  در مورد قدرت جنبه ذهنی تیمم اطمینان دارم. ما مثبت اندیش بوده و به آنچه انجام می دهیم اعتقاد داریم و این یک نقطه شروع خوب است. ما اهداف خاصی داریم که می خواهیم به آنها برسیم و روی همین اهداف کار می کنیم. شکست ها ما را متقاعد کرده است که می توانیم کارهای زیادی انجام دهیم، ما گروه باکیفیتی داریم و ۲۳ بازیکن در اختیارم دارم که می توانند در هر مسابقه در ترکیب قرار گیرند.

اخیرا فشرده تر و مستحکم تر در میدان حضور یافته، به صورت تیمی بازی کرده و به هم کمک می کنیم. گلهای زیادی دریافت نمی کنیم و این فقط به لطف درخشش مدافعان نیست، بلکه همه بازیکنان نگرش درستی دارند.

بازگشت روملو لوکاکو و اشرف حکیمی به ترکیب اینتر؟ آنها دو بازیکن مهم برای اینتر هستند، ما از خصوصیات و ویژگی های این دو بازیکن آگاه هستیم و باید بسیار متمرکز باشیم."

تگ ها


آندره آ پیرلو یوونتوس