آندره پیرلو: در برنابئو و هر استادیومی یک هدف داریم!

آندره پیرلو، سرمربی جوان یوونتوس، موفقیت در لیگ قهرمانان را دشوار توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس از فصل ۹۶-۱۹۹۵ تاکنون فاتح لیگ قهرمانان نشده، اما خود آندره پیرلو دو بار در این رقابت ها با لباس میلان به عنوان قهرمانی دست یافته است.  حالا سرمربی جدید یوونتوس مدعی شد موفقیت در این تورنمنت دشوار برخی مواقع به کمی شانس و قرعه مناسب نیز نیاز دارد.

آندره پیرلو گفت: "ما می دانیم وقتی شما در لیگ قهرمانان بازی می کنید همه تیم ها قدرتمند هستند و هیچ تیم ضعیفی وجود ندارد. بنابراین شما باید در برابر همه تیم ها با تمام تمرکز و میل به پیروزی بازی کنید، زیرا نمی توانید هیچ اشتباهی انجام دهید. هر ساله رقابت سختی جریان دارد و موفقیت در لیگ قهرمانان بسیار دشوار است، نتیجه گرفتن به جزئیات کوچک بستگی دارد.

از نظر من بعد از تعطیلات زمستانی سخت ترین فرا می رسد. در حوالی ماه مارچ که تیم ها ممکن است در شرایط مناسبی نباشید، در حالی که ممکن است دیگر رقبا در فرم خوبی باشند. بنابراین این دشوار ترین دوره است. شما گاهی به کمی شانس و قرعه مطلوب تری نیاز دارید، زیرا ممکن است تیم در بهترین حالت خود نباشید و کل فصل را از دست بدهید.

من همیشه به دنبال این هستم که تیمم فوتبالی تهاجمی بازی کرده و جریان مسابقه را کنترل کند. به هر استادیومی برویم باید سبک خود را تحمیل کنم و این هدف ماست. چه در برنابئو چه در هر استادیوم دیگری بازی کنید، هدف همان است و چیزی تغییر نمی کند."

تگ ها


تیم ملی ایتالیا آندره آ پیرلو یوونتوس