آندره پیرلو: رونالدو الگوی همه ما در یوونتوس است

آندره پیرلو، سرمربی فعلی یوونتوس مدعی شد پپ گواردیولا الگوی همه سرمربیان در فوتبال جهان است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی مائوریتسیو ساری بسیاری در انتظار ورود یک نام بزرگ به رختکن یوونتوس بودند، اما مدیران این باشگاه ریسک کرده و هدایت بیانکونری را به آندره پیرلوی جوان پردند. حالا او در مصاحبه ای به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخته و کار کردن با او را مایه مباهات توصیف کرد.

آندره پیرلو گفت: "در سالهای بعد از خداحافظی از فوتبال شروع به مطالعه کرده و متوجه شدم روز به روز اشتیاقم برای مربیگری در حال افزایش است. من این شانس را داشتم که با چند مربی بزرگ کار کنم. میرچا لوچسکو یکی از اولین سرمربیان من در برشا و یک استاد بود. من زیر نظر مارچلو لیپی، کارلو آنچلوتی، آنتونیو، کونته و همچنین مکس آلگری بازی کرده و این شانس را داشتم که با برخی از مربیان بزرگ جهان کار کنم.

خوشحالم که این فرصت را داشتم و البته سعی کردم از هر کدامشان چیزی بگیرم. پپ گواردیولا برای همه ما یک نمونه است. او نشان داده یکی از بهترین هاست و او بعد از حضور در تیم جوانان بارسلونا موفق شد راهی تیم اول شود. همه ما ایده های خاص خود را داریم و فکر می کنم باید آنها را پیش ببریم، اما گواردیولا قطعا الگویی برای کل جنبش فوتبال است.

کار کردن با کریستیانو رونالدو؟ خوشحالم که این نماد فوتبال جهان را در اختیار داشته، هر روز او را می بینم و رونالدو را تمرین می دهم. این یک لذت فوق العاده برای من و کل تیم است. رونالدو اکنون در سن ۳۵ سالگی همانند یک پسر جوان و با همان اشتیاق برای فوتبال تلاش می کند. رونالدو برای همه ما یک الگو است."

تگ ها


کریستیانو رونالدو نیویورک سیتی آندره آ پیرلو یوونتوس