آندر هررا: می توانیم به باقی فصل خوشبین باشیم

آندر هررا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد شب گذشته موفق شد تا در دیدار برابر یوویل تاون در دور چهارم جام حذفی گلزنی کند ......

آندر هررا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد شب گذشته موفق شد تا در دیدار برابر یوویل تاون در دور چهارم جام حذفی گلزنی کند.
به گزارش سایت رسمی منچستریونایتد، هررا پس از این بازی مصاحبه ای با MUTV داشته و در آن چنین گفته است:
فکر می کنم گلی که سه فصل پیش اینجا زدم، قشنگ تر بود ولی به هر حال گل، گل است و من خیلی خوشحال هستم. همچنین صد و پنجاهمین بازی خود را برای باشگاه انجام دادم و رسیدن به چنین دستاوردی در بزرگ ترین باشگاه کشور، آسان نیست. دو فصل قبل، به قهرمانی در جام حذفی رسیدیم و سال گذشته به سه جام دست یافتیم، پس این باشگاه بر سر عناوین می جنگد و ما قصد نداریم از هیچ رقابتی جا بزنیم و در همه عرصه ها مبارزه خواهیم کرد. 
مسابقه راحتی نبود. یوویل نخستین فرصت را ایجاد کرد ولی سرخیو (رومرو) واکنش خیلی خوبی داشت و او یکی از بهترین دروازه بانان دنیا است. اما پس از آن صحنه، ما خیلی جدی بازی کردیم و تصمیم های احمقانه یا ساده لوحانه نگرفتیم و از طرفی خیلی فرصت طلب بودیم و فرصت های زیادی را از دست ندادیم بنابراین معتقدم که می توانیم خیلی خوشحال باشیم.
الکسیس خیلی خوب بازی کرد ولی چیزی که در مورد او خیلی دوست دارم این است که وقتی خودش یا تیم توپ را از دست می دهد، برای باز پس گیری آن تلاش می کند. او آماده است تا نخستین مدافع تیم باشد و این برای ما خیلی مهم خواهد بود. البته که می دانیم توانایی او برای مان شگفت انگیز خواهد بود اما من واقعا نحوه کوشش و دفاع کردنش را دوست دارم.
جسی لینگارد دوباره گلزنی کرد و روملو (لوکاکو) هم این فصل خوب کار کرده و از طرفی خوان ماتا نیز این توانایی را دارد که در محوطه جریمه، در جای درستی قرار بگیرد. می دانیم که الکسیس گل های زیادی برای ما به ثمر خواهد رساند و ما همچنین می توانیم از طریق خط میانی خود یعنی فلینی، پوگبا و ماتیچ که همانند کریک خیلی خوب شوتزنی می کند، به گل برسیم.
معتقدم که می توانیم در قبال باقی فصل، خوشبین باشیم. ولی باید بدانیم که اگر در لیگ برتر یک ثانیه غفلت بورزید، هر تیمی می تواند شما را شکست دهد و به همین خاطر باید آماده بازی چهارشنبه پیش رو با تاتنهام شویم.

تگ ها


اخبار روز آندر هررا منچستر یونایتد فوتبال