آنری: از رفتار لیونل مسی متعجب نشدم

تیری آنری اعتراف کرد از واکنش لیونل مسی به تعویض در بازی پاری سن ژرمن مقابل لیون تعجب نکرده است....

به گزارش "ورزش سه"، برتری دقایق پایانی پاری سن ژرمن در مسابقه دیشب مقابل لیون حواشی فراوانی داشت و تحت تاثیر واکنش لیونل مسی به مائوریسیو پوچتینو قرار گرفت، اما تیری آنری این اتفاق را عجیب نمی داند. ستاره جدید تیم متمول فرانسوی با چهره ای ناراحت و متعجب به پوچتینو نگاه کرد و حتی درخواست او برای دست دادن را نیز رد کرد تا نشان دهد حتی از تصمیم این سرمربی آرژانتینی عصبانی شده است. تیری آنری که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ با لیونل مسی در ترکیب بارسلونا همبازی بود، تاکید کرد اطمینان دارد این بازیکن به زودی می تواند در ترکیب پاری سن ژرمن تاثیرگذار ظاهر شود.

تیری آنری گفت: واکنش لیونل مسی بعد از تعویض؟ نه، نه، این اتفاق واقعا من را متعجب نمی کند. شاید لیونل مسی نمی خواست در آن مقطع از زمین بیرون برود. ما نمی دانیم آنها به یکدیگر چه گفته اند و اجازه ندهید ایم بحث همینجا تمام شود. قطعا لیونل مسی می خواست در زمین بماند تا دروازه لیون را باز کند.

ناتوانی لیونل مسی در گلزنی؟ اطمینان داشته باشید روزهای درخشش او در ترکیب پاری سن ژرمن فرا خواهد رسید و او بی سر و صدا به اوج بازمی گردد. جا افتادن در ترکیب تیم جدید حتی برای بهترین بازیکن جهان هم زمان می برد."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی تیری آنری موناکو