آنری: حتی حاضرم چمن استادیوم امارات را کوتاه کنم

تیری آنری، ستاره سابق آرسنال، برای بر عهده گرفتن هدایت این باشگاه چراغ سبز نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیری آنری در نوامبر سال ۲۰۱۹ و پس از اخراج از تیم موناکو هدایت مونترال را بر عهده گرفت و در این مدت به نتایج مثبتی با این تیم دست یافته بود اما نهایتاً چندی پیش به دلیل مشکلات خانوادگی از هدایت این باشگاه کناره‌گیری کرد.

اسطوره باشگاه آرسنال اکنون در مصاحبه ای جالب و خواندنی از علاقه زیادش به این باشگاه لندنی سخن گفته است. او در این باره گفت: "گوش کنید، اگر شما از یک هوادار آرسنال بپرسید که آیا دوست دارد هدایت این تیم را بر عهده بگیرد یا نه قطعاً جواب او بله خواهد بود. همچنین اگر از یک هوادار آرسنال بپرسید آیا دوست دارد برای این گل بزند باز هم پاسخ بله خواهد بود."

آنری در ادامه گفت: "هر بار که می گویم آرسنال باشگاه من است مردم از خود بی خود می شوند. بنابراین اگر از من سوال می‌کنید آیا دوست دارم روزی سرمربی آرسنال شوم، باید بگویم بله. اگر بپرسید آیا دلم می خواهد روزی مسئول تدارکات آرسنال شوم باز هم می‌گویم بله. اگر سوال کنید آیا دوستت دارم چمن ورزشگاه امارات را کوتاه کنم، دوباره پاسخم مثبت خواهد بود. با این حال همه این ها بیشتر شبیه به یک رویا است اما وقتی خواب نمی‌بینید و بیدار هستید باید با واقعیت روبرو شوید.

آیا دوست دارم مربی آرسنال شوم؟بله. آیا دوست دارم به بارسلونا بروم؟بله. آیا دوست دارم دوباره برای آرسنال بازی کنم؟ دوست دارم دوباره برای آنها بازی کنم اما واقعیت این است که نمی توانم."

تگ ها


تیری آنری فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال