آنری: هر کس فوتبال را دوست داشته باشد قطعا بارسلونا را هم دوست خواهد داشت

تیری آنری که به عنوان یکی از سفرای باشگاه بارسلونا فعالیت می کند در خصوص مسائل مختلفی از این باشگاه صحبت کرد ......

تیری آنری که به عنوان یکی از سفرای باشگاه بارسلونا فعالیت می کند در خصوص مسائل مختلفی از این باشگاه صحبت کرد.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، بارسلونا که تور پیش فصل خود را در کور آمریکا برپا کرده است نخستین دیدار پیش فصل خود را مقابل یوونتوس به پیروزی رسید، تیری آنری که در کشور آمریکا حضور دارد در مصاحبه با Barca TV در خصوص دوران حضورش در جمع کاتالان ها که با ۷ قهرمانی به پایان رسید صحبت کرد و گفت:

بارسا باشگاهی خاص است و من زمانی به این مسئله پی بردم که در این باشگاه بازی کردم. برای من بارسا فراتر از یک باشگاه است و زمانی که این باشگاه را ترک می کنید این مسئله را به وضوح درک می کنید. زمانی که در بارسا حضور داشتم ۱۱ بازیکن از لاماسیا در تیم نخست بازی می کردند و به همین دلیل است که این باشگاه فراتر از یک باشگاه فوتبال است. بازی ها، گل هایی که به ثمر می رسید و نیوکمپ، این ها برای هواداران به معنای همه چیز است. همیشه گفته ام اگر فوتبال را دوست دارید، قطعا بارسلونا را هم دوست خواهید داشت.

آنری پس از اینکه بارسا را ترک کرد به نیویورک رد بولز پیوست و ۴ سال را در این تیم سپری کرد، وی در ادامه افزود:

زمانیکه مردم از من در خصوص بارسا سوال می پرسند، می توانم در خصوص قهرمانی ها، سبک بازی و بازی های بزرگی که این تیم داشته است صحبت کنیم اما من همیشه در خصوص لاماسیا صحبت می کنم و اینکه چگونه یک تیم می تواند با استفاده از بازیکنان آکادمی جوانانشبه بهترین تیم  در جهان تبدیل شود.

وی همچنین در خصوص والورده نیز صحبت کرد و افزود:

اگر کسی باشد که بارسا را بشناسد قطعا والورده است. او برای بارسا به میدان رفته است و در مقابل بارسا سال ها قرار گرفته است. فکر می کنم او در بارسا موفق خواهد بود باید به او زمان کافی بدهیم و به او کمک کنیم.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال