نیگز: جو ورزشگاه آلیانز وحشتناک تر از آنفیلد است

سائول نیگز ستاره اتلتیکو مادرید می‌گوید ورزشگاه آنفیلد بر خلاف آنچه گفته می‌شود سخت‌ترین ورزشگاهی که در آن بازی کرده نبوده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سائول نیگز، ستاره اتلتیکو مادرید با اشاره به شکست دادن لیورپول در ورزشگاه آنفیلد که در فصل جاری توسط او و یارانش در لیگ قهرمانان اروپا اتفاق افتاد می‌گوید بر خلاف آنچه گفته می‌شود آنفیلد ترسناک‌ترین ورزشگاه برای تیمهای رقیب نیست. 

ورزشگاه آنفیلد به عنوان استادیومی که برای تیمهای حریف لیورپول جوی جهنمی دارد و کمتر تیمی می‌تواند در آن مقابل لیورپولی‌ها به پیروزی برسد مشهور است. اما هافبک اتلتیکو، سائول نیگز که اخیرا به همراه هم‌تیمی‌هایش موفق شده در آنفیلد لیورپول را از لیگ قهرمانان حذف کند با این موافق نیست.

نیگز در گفتگو با وبسایت رسمی اتلتیکو مادرید در این باره گفت:" بازی ما با لیورپول در آنفیلد بازی خیلی سختی بود و ما خودمان این را می‌دانستیم. ولی با اینحال جو استادیوم آنفیلد برای من سخت‌ترین جوی که تا حالا در یک استادیوم دیده‌ام نبود. من در مونیخ سخت‌ترین روز عمرم را تجربه کرده‌ام".

سائول نیگز در ادامه صحبت‌هایش گفت:" روزی که در آلیانز با بایرن مونیخ بازی داشتیم دائم از خودم می‌پرسیدم یعنی ما از اینجا زنده بیرون می‌رویم؟"

اشاره نیگز به دیدار بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید در بازی برگشت نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ است که شاگردان سیمئونه با اینکه در مونیخ ۲-۱ شکست خوردند ولی به لطف گلهای زده در خانه حریف موفق شدند به فینال آن رقابتها راه یابند.

بیشتر بخوانید:

شروع تمرین اتلتیکو بدون بازیکن کرونایی

خبر بد برای اتلتیکومادرید و اینتر درباره کاوانی

 

 

تگ ها


سائول نیگز فوتبال جهان لیورپول اتلتیکو مادرید فوتبال