آنفیلد یک روز میزبان مجسمه هندرسون خواهد بود

روی هاجسون سرمربی سابق لیورپول می‌گوید روزی بدون شک مجسمه جردن هندرسون کاپیتان فعلی لیورپول در مقابل استادیوم آنفیلد نصب خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، روی هاجسون سرمربی سابق لیورپول با ستایش از جردن هندرسون کاپیتان حال حاضر این تیم می‌گوید هندرسون موفق شده جایگاه خود به عنوان یکی از بزرگان باشگاه را تثبیت کند و شکی نیست که یک روز مجسمه او در کنار بزرگان تاریخ مرسی ساید در مقابل استادیوم آنفیلد نصب خواهد شد.

هندرسون بعد از هدایت لیورپول در کسب قهرمانی در چمپیونزلیگ در فصل گذشته به عنوان کاپیتان اول مرسی ساید تیمش را در لیگ برتر هم قهرمان کرد و به یک دوران انتظار سی ساله پایان داد. روی هاجسون که پیش از پیوستن هندرسون از ساندرلند به لیورپول در سال ۲۰۱۱ این تیم را ترک کرده در دوران سرمربی گری در تیم ملی انگلیس سابقه کار با او را داشته است. هاجسون از هندرسون به عنوان مهمترین رهبر لیورپول یاد کرده و او را ستایش کرد.

روی هاجسون در این باره گفت: " هندرسون یک بازیکن استثنایی است که با تمام وجود تلاش می‌کند و روز به روز باثبات تر می‌شود. در سال ۲۰۱۲ که جردن تازه به لیورپول منتقل شده بود ما او را به عنوان بازیکن تیم ملی انگلیس به جام ملتهای اروپا در لهستان و اوکراین بردیم. آن روزها جردن با جردن امروز خیلی فرق داشت".

سرمربی سابق لیورپول در ادامه گفت: " کسی که به چنین جایگاهی می‌رسد نشان می‌دهد که برای زندگی اش استاندارد خیلی بالایی تعریف کرده و به آن پایبند است. جردن بود که لیورپول را هدایت کرد تا برای اولین بار بعد از سی سال قهرمان لیگ شود آن هم با آن شکل عالی و مقتدرانه. من شک ندارم که در آینده مجسمه او در مقابل آنفیلد به عنوان یکی از بزرگان تاریخ باشگاه نصب خواهد شد".

تگ ها


جوردن هندرسون لیورپول