آنهایی که برای دریافت سکه به خط شدند!

برخی بازیکنان پرسپولیس دقایقی بعد از پیروزی مقابل سپاهان با انتشار عکسی در کنار هوادار متمول این تیم، حاشیه ساز شدند ......

برخی بازیکنان پرسپولیس دقایقی بعد از پیروزی مقابل سپاهان با انتشار عکسی در کنار هوادار متمول این تیم، حاشیه ساز شدند.
یکی از اتفاقات حاشیه‌ای پرسپولیس طی فصول اخیر همواره یک اسم در کنار خود داشته است؛ حسین هدایتی!
هواداران پرسپولیس در کنار هواداران استقلال و تراکتورسازی طی فصول اخیر با واریز کمک‌های خود به سامانه هواداری این تیم باعث شده‌اند تا تیم از حیث مالی شرایط مناسبی داشته باشد و همین اتفاق باعث شده تا اعداد قابل توجه بیش از 60 میلیاردی کمک آنها از طریق سامانه هواداری مانع از بروز مشکلات مالی برای این تیم شود. در این بین اما حسین هدایتی به عنوان هوادار متمول سرخ‌ها با واریز مستقیم کمک‌های خود باعث شده تا حواشی عجیبی نیز برای آنها شکل گیرد که آخرین آن مربوط به مهدی طارمی و مبلغ هدیه‌ای بود که اکنون جنجال بزرگی ترتیب داده است.
با این حال بازیکنان پرسپولیس علیرغم تمام حواشی شکل گرفته که حتی منجر به انتشار فایل صوتی مکالمه مهدی طارمی نیز شده بود، دقایقی بعد از پیروزی شیرین مقابل سپاهان با انتشار عکس‌هایی از حضورشان در کنار حسین هدایتی از این هوادار متمول تشکر کردند و شنیده‌ها حاکی از پرداخت سکه به حاضران در این جلسه است.
اما در این جمع بودند بازیکنانی که بی توجه به حواشی و سکه‌ها تمرکز روی دیدارهای آتی پرسپولیس و دریافتی از باشگاه را با توجه به قراردادشان به حضور در جلسه با هدایتی و دریافت سکه ترجیح دادند. علیرضا بیرانوند از جمله بازیکنانی بوده که از روز ابتدایی حضورش در پرسپولیس هیچ عکسی از حضورش در کنار هدایتی دیده نمی‌شود. علی علیپور به عنوان ستاره این روزهای پرسپولیس که با عملکرد درخشان شایستگی حضورش در تیم ملی را نیز به اثبات رسانده از دیگر غایبان این جلسه بوده و وحید امیری نیز به عنوان بازیکن بااخلاق سرخپوشان دیگر غایب این جلسه بود. حرکتی جالب توجه و قابل تقدیر که بازیکنان حرفه‌ای پرسپولیس صورت داده‌اند و به لطف هوادارانی که تنها با پرداختی سرمایه‌ای اندک خود به سامانه پیامکی باعث شده‌اند تا باشگاه مشکلی برای پرداختی قراردادها نداشته باشند احترام گذاشته‌اند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال