آنها می‌خواستند باشگاه را تصرف کنند

هواداران استقلال که طی سالهای گذشته ید طولایی در تجمعات اعتراضی به تصمیمات وزارت ورزش و مدیریت این باشگاه دارند، امروز نیز علیه مدیران تیم موضع گرفتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مشکلات مدیریتی استقلال در روزهای اخیر و ناتوانی در پرداخت مطالبات بازیکنان، منجر به فسخ قرارداد رشید مظاهری با این تیم شد. ضمن اینکه محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر روز گذشته تیم را برای سفر به دبی همراهی نکردند هر چند امروز این اتفاق صورت می گیرد و آنها خود را جمع شاگردان مجیدی می رسانند.


علاوه بر این، عدم جذب چند بازیکن مدنظر فرهاد مجیدی و ناتوانی در استخدام بازیکن خارجی، باعث اعتراض کادرفنی به مدیریت باشگاه شد و همین مسئله خشم هواداران استقلال از عملکرد مدیریت احمد مددی را برانگیخت و آنها روز گذشته با فراخوان هایی در فضای مجازی، دست به برگزاری تجمع اعتراضی مقابل ساختمان وزارت ورزش زدند.


هواداران استقلال در این تجمع علیه احمد مددی شعارهایی سر داده و از وزیر ورزش جدید خواستار تغییر او و رفع مشکلات تیمشان شدند. پس از این اتفاق، هواداران عصبانی استقلال با اطلاع از حضور احمد مددی در ساختمان باشگاه، راهی خیابان سعادت آباد شده و مقابل دفتر باشگاه دست به تجمع اعتراضی زدند.


هواداران علیه احمد مددی مدیرعامل و اصغر ملکیان رئیس هیئت مدیره شعار سر دادند. تعدادی از هواداران خشمگین استقلال به ساختمان باشگاه حمله کرده و خواستار دیدار با احمد مددی شدند که نگهبانان حاضر در آنجا اجازه این کار را ندادند.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال