آنچلوتی آمد؛ سرخیو راموس ماندنی شد؟

ممکن است با حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت رئال مادرید، شاهد تمدید قرارداد سرخیو راموس با این تیم باشیم....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد سرخیو راموس با باشگاه رئال مادرید و به پایان است و علیرغم شایعات فراوان در یک سال اخیر، هنوز طرفین برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند. سرخیو راموس خواهان تمدید به مدت دو فصل و دریافت دستمزد همیشگی خود بوده، اما مدیران رئال مادرید علاقمند به تمدید یک ساله و کاهش ۱۰ درصدی دستمزد این مدافع متعصب و ۳۴ ساله هستند.

اما گاتزتا دلااسپورت مدعی شد حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت رئال مادرید ممکن است سرخیو راموس را راضی به ماندن در این تیم بکند. در ساعت اخیر شاهد توافق کارلتو با کهکشانی ها بودیم و این سرمربی باتجربه و ایتالیایی به مدت سه فصل روی نیمکت رئال مادرید حضور خواهد یافت.

اما ورود کارلو آنچلوتی که رابطه خیلی خوبی با راموس دارد، می تواند سرنوشت کاپیتان رئال مادرید را تغییر دهد. کارلتو در دوران دو ساله حضور خود از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵، با تمام ستاره های بزرگ رئال مادرید از جمله راموس ارتباط خوبی داشت و این دو همیشه به نیکی از یکدیگر یاد کرده اند. به هر حال قرارداد مدافع اسپانیایی رئال مادرید در تاریخ ۳۰ ژوئن رسما به اتمام می رسد و او باید به زودی در مورد آینده خود تصمیم گیری بکند. حالا و با ورود کارلتو به رختکن باشگاه رئال مادرید، شانس ماندن راموس بیشتر از گذشته شده است.

تگ ها


سرخیو راموس اورتون فوتبال جهان کارلو آنچلوتی لالیگا فوتبال