آنچلوتی از من خواست که دستیارش شوم اما نپذیرفتم

فیلیپ لام اسطوره، بایرن مونیخ و فوتبال آلمان می‌گوید هنگام بازنشستگی کارلو آنچلوتی از او درخواست کرده که دستیارش شود اما این پیشنهاد را نپذیرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپ لام ۳۱۰ بازی برای بایرن در بوندسلیگا انجام داد و با این تیم هشت عنوان قهرمانی در این رقابت ها را کسب کرد. او یک لیگ قهرمانان و شش جام حذفی فوتبال آلمان را نیز در کارنامه دارد. لام در پایان فصل ۱۷-۲۰۱۶ با پیراهن بایرن مونیخ  از فوتبال بازنشسته شد.

فیلیپ لام نیز از آن دسته ستاره هایی بود که تمام دوران اوج و درخشش خود را در یک باشگاه سپری کرده و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بایرن مونیخ لقب گرفت. او یک مرد محبوب در بین هواداران بایرن مونیخ و بطور کلی فوتبال آلمان به حساب می‌آید و حالا در مصاحبه ای ادعای جالبی را مطرح کرده است. 

ستاره سابق بایرن مونیخ و مانشافت اعتراف کرده که یک پیشنهاد ویژه از سوی کارلو آنچلوتی را رد کرده است. فیلیپ لام در این باره گفت: "وقتی در سال ۲۰۱۷ تصمیم به بازنشستگی گرفتم، کارلتو حتی تلاش زیادی نکرد تا من را متقاعد کند که ادامه دهم. در عوض او به من گفت فیلیپ، تو می‌توانی بازنشسته شوی اما کنار من بیا و به کادر مربیگری من بپیوند.  سپس چند سال دیگر مسئولیت تیم را برعهده بگیر. از او تشکر کردم اما این پیشنهاد را نپذیرفتم"

تگ ها


بایرن مونیخ کارلو آنچلوتی فیلیپ لام رئال مادرید