آنچلوتی: امسال برای قهرمانی اروپا می جنگیم

از نگاه کارلتو، هدف اول بایرن مونیخ در فصل آتی، رسیدن به عنوان قهرمان چمپیونزلیگ است ......

از نگاه کارلتو، هدف اول بایرن مونیخ در فصل آتی، رسیدن به عنوان قهرمان چمپیونزلیگ است. عنوانی که از سال 2013 برای مونیخی ها به دست نیامده است.

 

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، بایرن مونیخ در سه سال حضور گواردیولا و نیز فصل گذشته با آنچلوتی نتوانست از نیمه نهایی لیگ قهرمانان فراتر برود. مونیخی ها فصل گذشته نیز در یک چهارم نهایی به رئال باختند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

 

کارلو آنچلوتی در گفت وگو با روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا در تمجید از تیم تحت هدایت خود گفت:« ما نسبت به فصل گذشته پیشرفت کرده ایم و همچنان برای رسیدن به بزرگترین هدف مان یعنی قهرمانی اروپا تلاش می کنیم. بایرن مونیخ یکی از بهترین تیم های اروپاست و می تواند فاتح لیگ قهرمانان شود.»

 

سرمربی ایتالیایی باواریایی ها که تیمش در 6 بازی دوستانه در تور پیش فصل متحمل 5 شکست شد، افزود:« باشگاه بایرن همیشه از من حمایت کرده و حس می کنم که در خانواده ای هستم که همه در یک مسیر و در کنار دوست و برادر فوق العاده ام یعنی کارل هاینتس رومنیگه در حرکت هستیم.»

 

مصدومیت خامس:« بازگشت خامس به ترکیب بایرن این اجازه را به ما می دهد که تغییر سیستم دهیم و سرعت تیم بهبود یابد و غیرقابل پیش بینی تر شویم.»

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال