آنچلوتی: بارسا؟ بگذار بگویند با ضدحمله پیروز شدیم

کارلو انچلوتی می گوید از شیوه بازی تیمش رضایت دارد و ناراحت نمی شود که به او و تیمش بره خاطر سبک دفاع و ضدحمله کنایه بزنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید و بیلبائو فردا در عربستان برگزارکننده دیدار نهایی سوپرکاپ اسپانیا خواهند بود. رئال مادرید در یک بازی ۱۲۰ دقیقه ای توانست بارسا را ۳-۲ شکست دهد و بیلبائو هم با نتیحه ۲-۱ از سد اتلتیکو مادرید عبور کرد.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی گفت:« برنامه ما برای فینال؟  نمی دانم برنامه ما چه خواهد بود(با خنده). برای بازی فردا وضعیت داوید آلابا و مارکو آسنسیو نامشخص است. باید ببینیم امروز در تمرین شرایط شان چطور خواهد بود. برنامه ما پیروزی است. ما می خواهیم قهرمان شویم و مطمئنا برنامه ای متفاوت با ال کلاسیکو خواهیم داشت. بیلبائو تیمی متفاوت با بارسلوناست و همه این را می دانند که نمی توان با همان تاکتیک چهارشنبه شب تیم را به بازی فینال بفرستم.»

مثبت شدن تست کرونای کارواخال و ترس از موارد ابتلای بیشتر:« ترس نداریم چون به این وضعیت دیگر عادت کرده ایم. برای دنی کارواخال متاسفم و امیدوارم زودتر بهبود پیدا کند. او تازه از مصدومیت برگشته بود و حالا مدتی دیگر غایب خواهد بود.»

یک فینال دیگر با رئال(پس از فینال لیگ قهرمانان و کوپا دل ری سال ۲۰۱۴):« راستش را بخواهید انتظارش را نداشتم که با رئال بار دیگر یک فینال را تجربه کنم. خوشحالم که شانس هدایت مجدد رئال نصیبم شد و حالا یک فینال دیگر را روی نیمکت خواهم نشست.»

پس از شکست بارسا رسانه های کاتالونیا و ژاوی از بازی آبی اناری ها راضی بودند و حتی شکست را غرورآمیز خواندند چرا که اعتقاد داشتند بارسا با سبک و فلسفه خودش رئال را تحت فشار قرار داد و تنها روی سه ضد حمله گل دریافت کردند.

کارلتو در این رابطه گفت:« نظر همه محترم است. اگر کسی فکر می کند تملک توپ و میدان، سلاحی است برای رسیدن به پیروزی، از نظر من موردی ندارد. برای سبک بازی کادیز که برابر ما فقط دفاع کرد و توانست یک مساوی بگیرد هم احترام قائلم. ما یک سیستم بازی کامل نداریم. تمام بازی های مان را با دفاع و ضد حمله نمی بریم و بارسا هم تمامی بازی هایش را با کنترل توپ و میدان پیروز نشده است. رئال فصل جاری بیشترین آمار گلزنی را دارد. اینکه بگویند ما روی ضدحمله به گل رسیدیم، آزارم نمی دهد. بازی به این سبک اصلا ساده نیست. به سرعت و با شش بازیکن به محوطه جریمه حریفان می آییم و به گل می رسیم. فکر می کنید این سبک بازی ساده است؟ من کاملا از سبک بازی تیم خودم رضایت دارم.»

فینال برابر بیلبائو:« قبل از کریسمس و مشخصا برابر اتلتیکو تیم در بهترین شرایط قرار داشت ولی الان هم راضی هستم. آسوده خاطرم و معتقدم بازی برابری برابر بیلبائو خواهیم داشت. مطمئنم کار را برای ما سخت می کنند.»

تگ ها


وینیسیوس جونیور فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال