آنچلوتی به دنبال یک تجربه جدید در لیگ برتر انگلیس

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی اورتون می گوید که قصد دارد یک اتفاق جدید یعنی ماندن برای مدت زمانی طولانی در یک باشگاه و آن هم اورتون را تجربه کند....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که باشگاه اورتون به شکل رسمی از سرمربی جدید خود رونمایی و اعلام کرد که کارلو آنچلوتی هدایت آبی‌های مرسی ساید را برعهده گرفته است. مرد با تجربه ایتالیایی بعد از حضور روی نیمکت اورتون نتایج نسبتا خوبی با این تیم کسب کرده و آن ها را تا اواسط جدول بیست تیمی لیگ برتر انگلیس بالا کشیده است.

حالا آنچلوتی در مصاحبه‌ای از علاقه خود به منظور ماندن برای یک مدت زمان طولانی در اورتون صحبت کرده است. او در این باره گفت: " من می خواهم یک تجربه خیلی طولانی داشته باشم. این پروژه است که از ماه دسامبر شروع شده است امیدوارم که برای مدت زمان طولانی ادامه پیدا کند. هیچ وقت تجربیات بسیار طولانی را در حرفه ام تجربه نکرده ام اما دوست دارم این اتفاق در اورتون رخ دهد."

آنچلوتی در ادامه گفت: " اورتون به دنبال ساخت یک استادیوم جدید است و می خواهد در آینده به رقابت‌های اروپایی برسد. من می خواهم برای مدت طولانی بخشی از این پروژه باشم. قدردانی کردن لذت و انگیزه زیادی به من می دهد اما در عین حال مسئولیت زیادی نیز به شما القا می کند. یکی از جنبه‌های مثبت دیگر استقبالی بود که هواداران از من انجام دادند. از طرفی من با یک باشگاه سازمان یافته، با ساختار فوق العاده و زمین تمرین شگفت انگیز روبرو شدم. آرزوی باشگاه پیشرفت کردن است و پس از پایان فصل روی نقل و انتقالات تمرکز خواهیم کرد."

تگ ها


اورتون کارلو آنچلوتی