آنچلوتی: بیشتر از دو سال در اورتون می مانم

سرمربی ایتالیایی اورتون ابراز امیدواری کرد که دورانی طولانی مدت را در باشگاه اورتون داشته باشد....

 به گزارش "ورزش سه"، کارلو آنچلوتی پیش از اورتون هدایت چند باشگاه برتر اروپایی از جمله رئال مادرید، پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ و یوونتوس را بر عهده داشته اما هرگز در هیچ تیمی بیشتر از دو سال نمانده به جز دوران درخشان حضورش در میلان در فاصله سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ که با دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نیز همراه بود.

این مربی ایتالیایی ماه آینده اولین سالگرد حضورش در گودیسون پارک را جشن خواهد گرفت و موفق شده آنها را از گزینه سقوط به صدر جدول لیگ برساند که اگر در دیدار امروز برابر نیوکاسل پیروز شوند همچنان در آن حضور خواهند داشت.

کارلتو درباره حضورش در اورتون گفت:« هر باشگاه هدف خودش را دارد. در رئال مادرید هدف قهرمانی بود، اینجا ما می‌خواهیم جز مدعیان باشیم و به اروپا راه پیدا کنیم. کمی شرایط متفاوت است. البته که دوست داریم پیروز باشیم و من فکر می‌کنم این اتفاق رخ خواهد داد اما زمان می‌برد. کمی بیشتر از زمانی که برای تیم‌های بزرگی که من مربی آنها بودم طول کشیده است.»

آنچلوتی ادامه داد:« واقعیت این است که من اینجا احساس خوبی دارم. دوست دارم بیشتر از دو یا سه سال که معمولا در سایر باشگاه‌ها حضور داشتم در این تیم بمانم چرا که پروژه ما متفاوت است. دلیل پیوستن من به این تیم نیز پروژه بلندپروازانه آنها بود. من اینجا واقعا خوشحال هستم. اورتون یک باشگاه مانند خانواده است و من دوست دارم در آن کار کنم.»

تگ ها


اورتون آث میلان کارلو آنچلوتی رئال مادرید