آنچلوتی: توان قهرمانی داریم، سرنوشت بارسا مهم نیست

برای سرمربی ایتالیایی رئال مادرید نتیجه بازی فردای بارسا و بایرن اهمیتی ندارد و او تنها روی تیم خودش تمرکز کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، امشب در گروه D لیگ قهرمانان، حساس‌ترین بازی میان تیم‌‌های رئال مادرید و اینتر برای تعیین تیم صدرنشین بود که این بازی با برتری ۲-۰ رئالی‌ها و صعود آنها به‌عنوان تیم اول به پایان رسید. تونی کروس در دقیقه ۱۷ و مارکو آسنسیو در دقیقه ۷۹ گل‌های رئال مادرید را در این بازی به ثمر رساندند، ضمن اینکه اینتر از دقیقه ۶۴ با اخراج نیکولو بارلا ۱۰ نفره بازی می‌کرد.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« کیفیت و قدرت لازم برای قهرمانی در لالیگا را داریم و می توانیم یکی از مدعیان قهرمانی چمپیونزلیگ نیز باشیم. معتقدم می توانیم با هر تیمی در اروپا پایاپای رقابت کنیم. شاید تیم های بهتری نسبت به ما از حیث پرس کردن و نیز کارهای دفاعی وجود دارند ولی ما هم تیم پرقدرتی هستیم و نقاط قوت خودمان را داریم. رئال تیمی باتجربه است و در لیگ قهرمانان همیشه یک مدعی محسوب می شود.»

تمایل به حذف بارسا از لیگ قهرمانان:« مهم نیست فردا در بازی بایرن و بارسا چه رخ خواهد داد و بارسا به لیگ اروپا می رود یا راهی یک هشتم نهایی می شود. مهم این است که امشب پیروز شدیم و به عنوان تیم اول صعود کردیم. بازی را البته خواهم دید و سپس باید منتظر قرعه کشی یک هشتم نهایی باشیم.»

شرایط عالی رئال:« امشب در برخی مقاطع بازی خوب پرس نمی کردیم ولی از هر نظر وضعیت خوبی داریم. ترسی از هیچ حریفی نداریم و تیم را در سطح بسیار بالایی می بینم. به خصوص خوشحالم که کلین شیت کردیم و اینکه در کاهای دفاعی تمرکز بالایی داشتیم. این یک پیروزی تیمی با ارزش بود.»

مودریچ بهترین بازیکن زمین در ۳۶ سالگی:«  البته که مودریچ در این سن نیاز به استراحت هم دارد و حالا ۵ روز تا بازی بعدی زمان داریم. معتقدم لوکا  در خانه به خوبی استراحت می کند و زندگی بیرون فوتبال او بسیار ساده و حرفه ای است. مودریچ فوق العاده است اما به کاماوینگا و فده والورده هم نگاه خاصی دارم. هر دو خوب بازی می کنند و به تیم تعهد بالایی دارند.»

وضعیت بنزما برای دربی روی یکشنبه:« امشب یوویچ خیلی خوب کار کرد و در فاز حمله مهره مفیدی بود. تا روز دربی زمان داریم و باید دید وضعیت کریم چگونه خواهد بود. من فکرمی کنم برابر اتلتیکو حاضر خواهد بود.»

تگ ها


لوکا یوویچ اینتر میلان اتلتیکو مادرید لوکا مودریچ کریم بنزما کارلو آنچلوتی رئال مادرید اینتراخت فرانکفورت