Banner

آنچلوتی: رقابت با ساری باعث افتخار است/ به ملاقات او می‌روم

کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال ناپولی در نشست خبری پیش از بازی با یوونتوس برای مائوریتسیو ساری آرزوی سلامتی کرد....

به گزارش مدال، دو تیم فوتبال یوونتوس و ناپولی در چارچوب هفته دوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا امشب ساعت 23:15 به مصاف هم می‌روند.
این دیدار در استادیوم یوونتوس آره‌نا برگزار می‌شود.
آنچلوتی سرمربی ناپولی در کنفرانس خبری قبل از بازی گفت: هدف ما این است که ثابت کنیم می‌توان با تیمی رقابت کرد که شانس بیشتری برای پیروزی در این مسابقه دارد. بدون شک این بازی یک محک جدی برای ما خواهد بود و ما انگیزه زیادی داریم.
سرمربی ناپولی درباره شرایط مائوریتسیو ساری که هم‌اکنون با بیماری ذات‌الریه دست‌وپنجه نرم می‌کند، افزود: باعث افتخار است که بار دیگر با تیم ساری روبرو می‌شوم. چندین سال از آخرین رقابت و روبروشدن ما می‌گذرد. خوشحال می‌شوم که بار دیگر او را با سلامتی کامل ببینم. اگر پزشک به او اجازه ندهد به ورزشگاه بیاید، قطعا در جای دیگری او را ملاقات خواهم کرد.
 
آنچلوتی در پایان درباره قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت: قرعه ما نسبت به سال گذشته بهتر است. همه لیورپول را می‌شناسند و شناخت کمتری نسبت به سالزبورگ داریم. آنها مربی خود را تغییر داده‌اند، با چند بازیکن جدید قرارداد بسته‌اند و نسبت به فصل گذشته تغییرات فراوانی داشته‌ند. خنک نیز فصل گذشته قهرمان لیگ بلژیک شد و به همراه سالزبورگ بازیکنان جوان و سرعتی زیادی دارند. در هر شرایطی ما باید با احتیاط مقابل آنها بازی کنیم.

بیشتر بخوانید:

اصرار ساری به سیگار کشیدن حتی بعد از ابتلا به ذات‌الریه

 

تگ ها


دیدار یوونتوس ناپولی کارلو آنچلوتی مائوریتسیو ساری ساری سیگار ساری یوونتوس یوونتوس ناپولی یوونتوس-ناپولی سری آ فوتبال