آنچلوتی سرنوشت گرت بیل را تغییر می دهد؟

حضور کارلو آنچلوتی در رئال مادرید می تواند آینده گرت بیل را تغییر دهد و دوباره او بازیکنی مهم در این تیم تبدیل کند....

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل فعلا چیزی در مورد آینده خود یا آنچه انتظار دارد در فصل آینده اتفاق بیفتد را ارائه نمی دهد. او تصمیمات اساسی را تا بعد از یورو ۲۰۲۰ به تعویق انداخته است.

بیل هفته گذشته در اردوی تیم ملی ولز گفت: " من تا بعد از یورو به هیچ چیز فکر نمی کنم. به آینده خود فکر نمی کنم. به محض اینکه یورو تمام شود یک مصاحبه خواهم کرد اما تا بعد از یورو به چیزی فکر نمی کنم."

در واقع این می‌تواند یک پیام‌برای کارلو آنچلوتی باشد که مشخص کند آیا به همکاری با بیل علاقمند است یا خیر. بیل تا ژوئن ۲۰۲۲ با مادرید قرارداد دارد و می داند که این بار برای او سخت است که مثل سال گذشته دوباره به صورت قرضی جدا شود. همچنین بحران اقتصادی به وجود آمده برای باشگاه‌ها و دستمزد بالای این بازیکن انتقال او را به تیم دیگر دشوار خواهد کرد.

فصل گذشته تاتنهام نیمی از دست موضوع را پرداخت کرد و گرت بیل نیز در بخشی از فصل امیدوارکننده ظاهر شد. با این حال ایده کنونی ستاره ولزی این است که یک فصل پایانی قرارداد خود با رئال مادرید را به پایان برساند و بعد در مورد آینده تصمیم بگیرد. به نظر می رسد حضور در فوتبال انگلیس یا خداحافظی محتمل‌ترین گزینه ها برای این بازیکن محسوب شود.

بیل در سال ۲۰۱۳ به مادرید پیوست و دو فصل ابتدایی حضورش در این باشگاه زیر نظر آنچلوتی بود.  جالب است که آن دو فصل اول بهترین دوران حضور او در این باشگاه بود؛ جایی که او ۳۹ گل و ۳۱ پاس گل در ۹۲ بازی برای لوس بلانکوس به ثبت رساند. حالا بیل باید دوباره با آنچلوتی دیدار کند و می داند که این اتفاق می‌تواند آینده او را تغییر دهد.

روز جمعه گرت بیل به خبرنگاران حاضر در اردوی ولز گفت: "من کارلو آنچلوتی را می شناسم، او یک مربی عالی است. من واقعاً به خوبی با او ارتباط برقرار می کنم. ما در گذشته اوقات بسیار خوبی داشتیم. اما من با کسی صحبت نکرده ام."

در واقع اظهارات گرت بیل نشان می دهد که او از حضور کارلو آنچلوتی در رئال مادرید راضی است و اصلا بعید نیست که این ستاره ولزی بعد از بازگشت به رئال مادرید دوباره به یک بازیکن ثابت و اساسی برای این تیم تبدیل شود و نهایتاً از شایعه ای که مطرف شده یعنی تصمیم برای خداحافظی زودهنگام از فوتبال یا جدایی از جمع کهکشانی‌ها منصرف شود.

تگ ها


گرت بیل کارلو آنچلوتی تاتنهام رئال مادرید