آنچلوتی: صحبت درباره امباپه در حیطه اختیارات من نیست

در حالی که گمانه‌زنی‌ها درباره آینده کیلیان امباپه همچنان ادامه دارد، کارلو آنچلوتی صحبتی درباره این که آینده مهاجم فرانسوی به رئال مادرید خواهد پیوست یا خیر انجام نداد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلیان امباپه، بازیکن تیم ملی فرانسه  در آستانه انتقالی گرانقیمت به سانتیاگو برنابئو قرار گرفته و گفته می‌شود خود او نیز علاقه زیادی هم به ترک پاریس و حضور در مادرید دارد. اما آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، در صحبت‌های پیش از دیدار این هفته تیمش برابر رئال بتیس در چارچوب مسابقات لالیگا هیچ صحبتی در این باره که آیا این مهاجم می‌تواند پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به این تیم اضافه شود یا خیر انجام نداد. 


آنچلوتی در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:" موضوع امباپه مربوط به مدیران باشگاه است و در حیطه اختیارات من نیست. نمی‌توانم حرف بیشتری در این باره بزنم. من فقط به تمرینات تیمم، آماده‌سازی برای بازی و مدیریت درست بازیکنان فکر می‌کنم. هرچیزی که شامل سیاست فوتبال باشد به من مربوط نیست. امباپه بازیکن بزرگی است اما ما بازیکنان بزرگ در اینجا داریم. باید تمام تلاش‌مان را بکنیم تا بتوانیم کیفیت خودمان را به نمایش بگذاریم. شما می‌توانید برابر تمام تیم‌های جهان رقابت کنید. ما لیگ قهرمانان را با تیم‌های قدرتمند و مسابقات پیچیده پیش رو داریم. اگر ترکیب تیم بهتر شود، برای همه بهتر است."


با انتقال‌های باورنکردنی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در این تابستان، این پنجره نقل و انتقالاتی همین حالا نیز یکی از تاریخی‌ترین پنجره‌های نقل و انتقالات اروپا به حساب می‌آید. اما اگر مادرید امیدوار به جذب امباپه پیش از به اتمام رسیدن زمان قانونی در پایان ماه میلادی آگوست است باید عجله کند. پی اس جی علاقه‌ای به جدایی از این مهاجم ندارد اما گزینه‌ها را بررسی می‌کند چرا که امباپه نیز تمایلی به تمدید قراردادش ندارد که در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال