آنچلوتی ضد زیدان؛ اولین حکم کارلتو در رئال

کارلو آنچلوتی در همین شروع کار، یکی از برنامه های از پیش تعیین شده توسط زیدان را تغییر داد....

به گزارش "ورزش سه"، کارلو آنچلوتی دو روز پیش به عنوان جانشین زین الدین زیدان در رئال انتخاب شد و مراسم معارفه او نیز روز گذشته به انجام رسید. سرمربی ایتالیایی بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ نیز سرمربی رئال بود و با این تیم موفق به فتح ۴ جام از جمله لیگ قهرمانان شد.

کارلتو در همین شروع کار، برنامه اولین تمرین پیش فصل را از ۱۲ جولای(۲۲ تیر) به ۵ جولای(۱۵ تیر) تغییر داد. پیش از این زین الدین زیدان از بازیکنانش خواسته بود ۱۲ جولای در کمپ والدبباس حاضر شوند ولی آنچلوتی این تاریخ را به یک هفته جلوتر منتقل کرد.

یکی از معضلات رئال در فصل گذشته مصدومیت های متعدد بازیکنان بود و مقصر اصلی را تمرینات نه چندان مناسب بدنسازی این تیم زیر نظر گریگوری دوپونت می دانند. گفته می شود آنتونیو پینتوس بدنساز سابق رئال بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ به این باشگاه باز خواهد گشت. قرار است با شروع زودهنگام تمرینات پیش فصل، پینتوس روی بدن رئالی ها فشار بیشتری وارد کند.

پاندمی کرونا باعث شده تا تمرینات پیش فصل در کمپ والدبباس انجام شود و خبری از اردو زدن در ایالات متحده یا کشوری دیگر نخواهد بود. به احتمال زیاد، رئال در یکی دو تورنمنت ۴ جانبه دوستانه شرکت خواهد کرد تا با آمادگی حداکثری پای به فصل ۲۲-۲۰۲۱ بگذارد.

همچنین به دلیل در پیش بودن یورو ۲۰۲۰، المپیک توکیو و کوپا آمه ریکا، سیزده بازیکن رئال دیرتر به تمرینات اضافه می شوند: کریم بنزما، رافا واران، تونی کروس، والورده، کاسیمیرو، میلیتائو، وینیسیوس، رودریگو، کورتوا، هازارد، آلابا، مودریچ و لونین.

تگ ها


زیدان اورتون کارلو آنچلوتی رئال مادرید