آنچلوتی: مقابل دورتموند تمرکز خوبی داشتیم

سرمربی باواریایی ها از عملکرد شاگردانش برابر زردپوشان وستفالن تمجید کرد ......

سرمربی باواریایی ها از عملکرد شاگردانش برابر زردپوشان وستفالن تمجید کرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در دیدار سوپر جام آلمان در پی تساوی 2 بر 2 مقابل بوروسیا دورتموند موفق شدند در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی برسند و برای دومین سال متوالی به عنوان قهرمانی در این جام برسند، گفت: قهرمانی در هر صورت مهم است و به همین خاطر راضی و خوشحال هستم. ما با تمرکز خوبی بازی کردیم. عملکرد ما در پیش فصل تابستانی خوب نبود، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست. وقتی فصل شروع شود، ما با قدرت در آنجا خواهیم بود.

سرخپوشان مونیخی در تور پیش فصل خود در 6 بازی دوستانه به میدان رفتند که در 5 بازی تن به شکست دادند و در مجموع 14 گل هم دریافت کردند.

اولریخ، دروازه بان بایرن که در این دیدار به جای مانوئل نویر در درون دروازه سرخپوشان بود و در ضربات پنالتی هم درخشان ظاهر شد، در خصوص بازی گفت: می دانیم آن طور که می خواستیم در پیش فصل ظاهر نشدیم، اما امروز هواداران، بایرن مونیخی را دیدند که می خواستند ببینند، به خصوص در نیمه اول که ما موقعیت های زیادی از دست دادیم.

وی ادامه داد: ما باید از موقعیت های گلزنی خود بهتر استفاده کنیم و 2 گل بد خوردیم. در نهایت ما روحیه بالای خود را نشان دادیم و به نتیجه دلخواه مان برسیم. باید به همین رویه به کارمان ادامه بدهیم. خوشحالم که در ضربات پنالتی توانستم به تیم کمک کنم تا این جام را از آن خود کند.

 

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال