آنچلوتی: پرگل بردیم ولی نگران تیمم هستم

سرمربی رئال معتقد است در برتری ۵-۲ بر سلتا اشتباهات دفاعی زیاد تیم نگران کننده بود....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب با پیروزی ۵-۲ بر سلتا به صدر جدول لالیگا رسید. رئال دو بار از میهمانش عقب افتاد ولی هر بار کار را به تساوی کشاند و با توفانی که در نیمه دوم به پا کرد، توانست پیروز مطلق لقب بگیرد.

بازگشت رئال پس از ۵۶۰ روز به برنابئو بسیار خوش یمن بود. ستاره رئال کریم بنزما بود که هت تریک کرد. وینیسیوس نیز یک گل زد و یک پنالتی گرفت و ادواردو کاماوینگا خرید جدید رئال هم ۷ دقیقه پس از ورودش به زمین توانست گلزنی کند.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« خوشحالم ولی از بابت اشتباهات دفاعی نگران هستم. بازی کاملی نبود و شانس های زیادی را به حریف دادیم. سلتا بارها ضد حمله زد و موقعیت گل ایجاد کرد. امروز هواداران بسیار کمک کردند ولی باید بهتر از اینها باشیم چون بازی در مقاطعی برای‌مان دشوار شد. پس از زدن گل سوم کار کمی راحت تر شد و سپس توانستیم با گل های بعدی حاشیه امنیت خوبی ایجاد کنیم. نباید اجازه دهیم حریفان اینچنین کار را سخت کنند و این همه موقعیت هدیه بدهیم.»

کارلتو ادامه داد:« در هر صورت باید این پیروزی را جشن بگیریم. امروز هازارد گل نزد ولی راضی کننده بود و مشارکت خوبی با کریم و وینیسیوس داشت. از وینی هم نمایش کاملی در زمین دیدیم. مودریچ عالی بود و نشان داد که برای بازی چهارشنبه مقابل اینتر می تواند مهره موثر ما باشد. به تحربه او بسیار نیاز داریم.»

کاماوینگا:« شروع فوق العاده ای بود ولی هنوز باید با فضای رئال و سبک بازی تیم، خودش را وفق بدهد.»

تگ ها


وینیسیوس جونیور کریم بنزما کارلو آنچلوتی رئال مادرید