آنچلوتی: پیروزی در آنفیلد هدیه به هواداران اورتون

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی اورتون، از نتیجه ای که شاگردانش در دربی مرسی ساید برابر لیورپول کسب کردند بسیار راضی بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کارلو آنچلوتی می گوید که پیروزی ویژه آنها در دربی مرسی ساید هدیه ای به هوادارانشان بود.

این اولین پیروزی اورتون در آنفیلد از سال ۱۹۹۹ تاکنون بود و موجب شد تا اورتون در جدول رده بندی لیگ برتر با لیورپول هم امتیاز شود.

کارلو آنچلوتی و شاگردانش در حالی پا به آنفیلد گذاشتند که در دو بازی قبلی خود برابر سیتی و فولام شکست خورده بودند و پس از برد برابر قرمزها سرمربی تافی ها خوشحال است که دوباره طعم پیروزی را چشیده اند.

آنچلوتی گفت: "واقعا خوشحالیم. واقعا راضی هستیم. بعد از مدت طولانی اورتون توانست در آنفیلد پیروز شود. این هدیه ای خوب برای هواداران است.

همانطور که قبلا هم گفتم دربی بازی خاصی است اما ما باید سه امتیاز بازی را در خانه هم بگیریم. در خانه به اندازه کافی خوب نیستیم. ما باید در بازی‌های خانگی هماهنگی بیشتری پیدا کنیم و در حال کار روی این قضیه هستیم."

شیموس کولمن، کاپیتان اورتون، نیز پس از این پیروزی تاریخی گفت: "خیلی احساس محشری است، مخصوصا بعد از اینهمه سال به اینجا آمدن و هر بار ناامید کردن خودمان و بدتر از آن ناامید کردن هوادارانمان و آبی های شهر...

دوران سختی بود. می توانیم سعی کنیم فراموشش کنیم، اما وقتی ۱۰ سال در این شهر زندگی کرده باشی، پذیرفتنش و تحمل کردنش خیلی سخت بود...

من از اینکه بهانه های کلیشه ای بعد از باخت ها بیاورم خسته شده ام. از سرمربی بابت کارهایی که برای ما کرد تشکر می کنم، همچنین از بازیکنان برای این تغییر باورنکردنی.

این پیروزی برابر قهرمانان فصل پیش و مدافعان عنوان قهرمانی بود... ما واقعا خوشحالیم."

بیشتر بخوانید:

لیورپول ۰-۲ اورتون؛آسمان مرسی ساید آبی تر از همیشه

درگیری کلوپ و کمک مربی اورتون در کنار زمین

 

 

تگ ها


اورتون فوتبال جهان لیورپول اورتون لیگ برتر فوتبال