آنچلوتی گفت فاتح توپ طلا می شوی

ریچارلیسون، مهاجم برزیلی اورتون از تمجیدهای کارلو آنچلوتی به وجد آمده است....

به گزارش "ورزش سه"، اورتون فصل را درخشان اغاز کرد و در هفته های ابتدایی موفق به کسب پیروزی های متوالی شد که ریچارلیسون، مهاجم قدبلند و برزیلی نقش مهمی در این نتایج داشت. اگرچه در هفته های اخیر اورتون دچار افت شده، اما ریچارلیسون به آینده امیدوار بوده و قصد دارد زیر نظر کارلو آنچلوتی به بازیکن بزرگی تبدیل شود.

ریچارلیسون گفت: "در این مدت من چیزهای زیادی یاد گرفته ام. حالا زیر نظر کارلو آنچلوتی بازی می کنم که فاتح تمامی عناوین شده است. او همیشه حرف های زیادی برای گفتن داشته، عملکرد من را اصلاح و من را راهنمایی می کند. این همان چیزی است که باعث می شود یک بازیکن پیشرفت کند.

من با آمدن آنچلوتی می توانم بیشتر رشد کنم و چه کسی می داند، شاید روزی تبدیل به یک گلزن بزرگ و حرفه ای شوم. خود به من قبلاً گفت که نامم در بین ۱۰ مهاجمی برتری که او هدایت شان را بر عهده داشته وجود دارد و این برای من یک افتخار بزرگ است.

این جمله انگیزه زیادی در من ایجاد کرد و حالا می خواهم بیشتر پیشرفت کنم. آنچلوتی به من گفته که می توانم فاتح توپ طلای نیز شده و چندین قهرمانی کسب کنم. من به حرف این مرد اعتماد خواهم کرد. اکنون من فقط باید پیشرفت کرده و در تمرینات سخت تلاش کنم."

تگ ها


اورتون کارلو آنچلوتی