آنچلوتی یک رهبر بزرگ است، با او تیم دیگری هستیم

مدیر ارتباطات رئال مادرید از روند تیم با کارلو آنچلوتی بسیار راضی و خوشحال است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در زمین سوسیداد به برتری ارزشمند ۰-۲ دست یافت تا فاصله با رقبا در صدر جدول را افزایش دهد. در این بازی وینیسیوس و لوکا یوویچ گلزنی کردند تا رئال به هشتمین برد متوالی خود برسد.

امیلیو بوتراگنیو از اسطوره های رئال و مدیر ارتباطات فعلی باشگاه در پایان بازی گفت:« تیم خیلی خوب بازی کرد و وینیسیوس نیز فوق العاده بود. هر بازی او بهتر می شود و امشب همراه با لوکا یوویچ تعیین کننده کار کرد. نشانه های بسیار مثبتی امشب از تیم مشاهده کردیم.»

مصدومیت بنزما:« همه می دانیم کریم بنزما چه ارزشی برای تیم دارد ولی یوویچ هم خوب جواب داد و نگذاشت غیبت کریم حس شود. اینجا هر کسی به زمین می آید خوب کار می کند و این خبر فوق العاده ای است.»

آنچلوتی:« او یک رهبر بزرگ است. جو بسیار مثبتی در تیم ایجاد کرده و فوق العاده از او رضایت داریم. معتقدم کارلتو کاری خارق العاده را انجام داده است. با او تیم روندی متفاوت را پیش گرفته و به وی ایمان کامل داریم.»

قهرمانی:« هنوز زمان زیادی تا پایان فصل باقیمانده و صحبت از قهرمانی زود است. باید به بازی سه شنبه برابر اینتر فکر کنیم و خوشحالیم که تیم بسیار خوب و منسجم کار می کند.»

هازارد:« او بازیکن فوق العاده ای است و به ما در ادامه کمک خواهد کرد. در این مورد تردیدی نداریم.»

تگ ها


وینیسیوس جونیور امیلیو بوتراگنو لوکا یوویچ ادن هازارد کارلو آنچلوتی رئال مادرید اینتراخت فرانکفورت