آنیلی و آلگری خیال همه را راحت کردند؛ کیه‌لینی می‌ماند

جورجو کیه‌لینی، کاپیتان یوونتوس و آتزوری، پس از اتمام قراردادش با بیانکونری در اوایل تابستان، هفته‌هاست که بازیکن آزاد است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جورجو کیه‌لینی همچنان بازیکن آزاد و بدون قرارداد است اما مکس آلگری، سرمربی یووه و آندره‌آ آنیلی، رییس این باشگاه، تردیدی ندارند که او در تورین خواهد ماند.

این مدافع میانی ماه آینده ۳۷ ساله خواهد شد و در هفته‌های گذشته کاپیتان تیم ملی ایتالیا در رقابت های یورو ۲۰۲۰ بود و توانست به همراه دیگر هم تیمی هایش با نمایشی خیره کننده، جام قهرمانی در اروپا را به خانه ببرد.

قرارداد کیه‌لینی با یووه در تاریخ ۳۰ ژوئن به پایان رسید و مدیر برنامه های این بازیکن هفته گذشته گفت که هنوز هیچ تماسی از یوونتوس دریافت نکرده است.

آنیلی در کنفرانس خبری روز گذشته خود درباره کیه‌لینی گفت: "من دوشنبه با او صحبت کردم. به نظر احمقانه می رسید که در میانه تعطیلات مزاحم او شویم، مخصوصا با توجه به اینکه او دوسال بی وقفه بازی کرده است، آن هم فقط برای اینکه بیاید و یک تکه کاغذ را امضا کند."

آلگری، سرمربی دوباره به تورین بازگشته یووه، نیز تردیدی ندارد که کیه‌لینی یکی از بازیکنان او در فصل آینده خواهد بود و حتی بازوبند کاپیتانی را از هم اکنون برای او رزرو کرده است.

آلگری گفت: "من چند بازیکن با سن بالاتر دارم، مخصوصا کریستیانو رونالدو، جورجو کیه‌لینی و لئوناردو بونوچی که ارزش مضاعفی برای این باشگاه هستند و الگوی بازیکنان جوان ترند و به آنها می آموزند که یوونتوس چه معنایی دارد."

کیه لینی در سال ۲۰۰۵ از فیورنتینا به یووه پیوست و در ادامه ۵۳۵ بازی رسمی برای این باشگاه انجام داد که در آنها ۳۶ گل به ثمر رساند و ۲۴ پاس گل داد.

همه چیز نشان می دهد که تعداد بازی های بیشتری قرار است به آمار فعلی کیه لینی با پیراهن یووه اضافه شود، به خصوص که گزارش شده است او می خواهد یک قرارداد دو ساله داشته باشد، بنابراین او می تواند برای جام جهانی ۲۰۲۲ با ایتالیا نیز آماده باشد.

تگ ها


جورجیو کیه لینی آنیلی ماسیمیلیانو آلگری فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال