آن روی سکه ورزشگاه درفشی‌فر؛ از زمین چمنی که به زمین خاکی تبدیل شد

پس از انتشار نقدی صریح در مورد عدم استفاده سرخپوشان از ورزشگاه درفشی‌فر، یک مقام مسئول باشگاه پرسپولیس در مورد این موضوع توضیحاتی ارائه داد...

به گزارش خبرنگار مدال، چند روز قبل در نقدی صریح نوشتیم که چرا ورزشگاه درفشی‌فر که در سال‌های دهه 80 و اوایل دهه 90 از سوی مدیران پرسپولیس تجهیز شد با تبدیل شدن زمین چمن طبیعی آن به چمن مصنوعی دیگر در اختیار سرخپوشان نیست. ما هنوز هم بر همین باور هستیم اما حقایق دیگری هم وجود دارد و توضیحاتی به ما داده شده که آن را برای آگاهی شما منتشر می‌کنیم
در این‌باره یک مقام مسئول پرسپولیس گفت:
تیم پرسپولیس در سال‌های 94 تا 97 از ورزشگاه بهره نمی‌برد چرا که زمین چمن آن به علت هزینه نگهداری و عدم رسیدگی تقریبا به زمین خاکی تبدیل شده بود.
وزارت ورزش هم کتبا به باشگاه هشدار داد اگر تا چند ماه دیگر وضعیت به همین شکل باشد ورزشگاه را از باشگاه پرسپولیس پس می‌گیریم و شرایط واقعا حادی وجود داشت تا اینکه زمان مدیریت آقایان گرشاسبی و عرب آقای حبیب‌زاده که آن زمان در زمین چمن مصنوعی کوچک مدرسه فوتبال داشتند چهار میلیارد برای نصب چمن مصنوعی مرغوب هزینه کرده و این هزینه را هم از باشگاه نگرفتند و الان هم گروهی که بهره‌بردار زمین هستند ماهی هفتاد میلیون تومان به باشگاه پرداخت می‌کند و چون زمین در اختیار پیمانکار برای مدرسه فوتبال است می‌توان با ماهی ۱۰، ۱۵ میلیون تومان بهترین زمین چمن مصنوعی را برای پایه‌ها اجاره‌ کرد و آن مابقی را هم صرف هر هزینه‌ای نمود. 
وی افزود: باز هم تاکید می‌کنم که اگر آن چهار میلیاردی که حبیب‌زاده به پرسپولیس بخشید و به خاطر پرسپولیس آن را هیچ‌وقت رسانه‌ای نکرد نبود درفشی‌فر از اختیار باشگاه خارج و مجددا در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار می‌گرفت. ضمن اینکه کاش بروید و ببینید که با این هزینه کردها ورزشگاه تا چه اندازه تجهیز شده تا جایی که وقتی آقای برانکو هم برای بازدید به آنجا آمد در مصاحبه‌ای لب به تحسین گشود و تیم پرسپولیس هم زمان ایشان در ایام عید نوروز و قبل از بازی با نساجی که زمین چمن مصنوعی دارد دو سه هفته‌ای آنجا تمرین کرد و حالا هم مربی هر زمان تشخیص دهد می‌توانند در درفشی‌فر تمرین کنند و از امکانات استخر، بدنسازی و... بهره ببرند.

اخبار مرتبط:

ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس یا ورزشگاه پیمانکاران؟

تگ ها


پرسپولیس ایرج عرب مدیر عامل پرسپولیس هیات مدیره پرسپولیس ورزشگاه درفشی فر پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال