آواز خواندن مسی در ماراکانا پس از قهرمانی در کوپا (عکس)

لیونل مسی، کاپیتان آرژانتین، پس از شکست برزیل و قهرمانی در کوپا آمه ریکا روی زمین چمن ماراکانا نشست و با خانواده اش تماس تصویری برقرار کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی پس از بردن جام قهرمانی کوپا آمه ریکا آسودگی خیالی عظیم را تجربه کرد... بالاخره طلسم جام نبردن با پیراهن آلبی سلسته شکسته شده بود و اولین عنوان قهرمانی با تیم ملی و اولین عنوان قهرمانی آرژانتین پس از ۲۸ سال به دست آمده بود.

مسی به همراه آرژانتین در فینال سال ۲۰۰۷ کوپا آمه ریکا برابر برزیل شکست خورده بود، در فینال سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ نیز هر دو برابر شیلی در ضربات پنالتی نتیجه را واگذار کرده بود. قهرمانی امسال در کوپا، با شکست برزیل و در خاک برزیل برای مسی و آرژانتین معنای دیگری داشت.

مسی پس از این موفقیت از شادی بی و حد و مرزش صحبت کرد و روز یکشنبه نیز در پیامی که در اینستاگرامش منتشر کرد، خدا را شکر کرد که آرژانتینی است. در تصاویری که از جشن پیروزی آرژانتینی ها در ماراکانا منتشر شده است، تصویر مسی در حال صحبت با خانواده اش حال و هوای دیگری دارد.

لئو پس از در آغوش کشیدن هم تیمی هایش و جشن گرفتن با آنها، بلافاصله با خانواده اش تماس گرفت. در این تماس تصویری خورخه و آنتونلا، پدر و همسر مسی، حضور داشتند و ویدیویی منتشر شده است که در آن مشخص است مسی در تماس با خانواده اش مشغول خواندن یکی از سرودهای معروف قهرمانی است: "آرژانتین قهرمان شده... آرژانتین قهرمان شده..."

در رختکن آرژانتین هم بازیکنان تا ساعتی بعد مشغول آواز خواندن و پایکوبی بودند.

آوازی که آرژانتینی ها در رختکن خطاب به برزیل می خواندند مخصوصا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این آواز که یکی از معروف ترین سرودها و کری‌خوانی های بین دو تیم است به این مضمون است: "برزیل بگو چه حالی داره که بزرگترت اومده؟

قسم می خورم که حتی بعد از اینهمه سال هم فراموش نکرده ایم که چطور دیه‌گو رویتان را کم کرد، چطور کانیگیا متعجبتان کرد، از ایتالیا (۱۹۹۰) تا امروز دارید گریه می کنید. قرار است مسی را ببینید، او برای ما جام را پس می گیرد. مارادونا بزرگتر از پله است..."

بیشتر بخوانید:

لیونل مسی نزدیک تر از همیشه به توپ طلای هفتم

بارسلونا غرق در نگرانی؛ سلطان در استراحت (عکس)

 

 

تگ ها


لیونل مسی تیم ملی آرژانتین فوتبال جهان آرژانتین فوتبال