آچار فرانسه رئال، گزینه کلوپ برای تقویت خط دفاعی

بنابر ادعای آاس ناچو فرناندز، مدافع اسپانیایی رئال مادرید، یکی از گزینه‌های لیورپول و یورگن کلوپ در تابستان محسوب می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و فاتح فصل ۱۹-۲۰۱۸ چمپیونزلیگ، در این فصل هرگز اوضاع خوبی را تجربه نکرده است؛ لیورپول در حالی رتبه هفتم جدول لیگ برتر را به خود اختصاص داده که آنها در رقابت های جام اتحادیه و جام حذفی انگلیس نیز توفیقی به دست نیاورد و اکنون لیگ قهرمانان اروپا تنها امید شاگردان یورگن کلوپ برای کسب موفقیت در این فصل محسوب می شود.

البته یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده لیورپول نتواند عملکرد درخشان فصول گذشته را تکرار کند، بحث آسیب دیدگی بازیکنان این تیم بوده است. در واقع از اوایل فصل ستاره های این تیم با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده اند و این موضوع باعث شده که یورگن کلوپ هیچ‌گاه نتواند به طور همزمان تمام بازیکنانش را در اختیار داشته باشد.

از طرفی مشکل بزرگ قرمزها در این فصل کمبود بازیکن در خط دفاعی بوده است. ویرژیل فن دایک و جو گومز در همان اوایل مسابقات با مصدومیت بلندمدت روبرو شدند و این اتفاق چند ماه بعد برای جوئل ماتیپ نیز رخ داد؛ موضوعی که به نظر می‌رسد سران باشگاه را بر آن داشته تا برای جذب مدافع در تابستان پیش رو اقدام کنند.

در همین رابطه آاس در گزارشی از علاقه باشگاه انگلیسی به جذب ناچو فرناندز پرده برداشته است. مدافع اسپانیایی در فصول گذشته همواره نقش یک آچار فرانسه را برای رئال مادرید ایفا کرده و در پست های مختلف برای این تیم به میدان رفته است. او همچنین در این فصل با توجه به مصدومیت نسبتا طولانی سرخیو راموس ۲۰ بازی برای رئال مادرید انجام داده و اتفاقا عملکرد خوبی هم از خود ارائه داد.

تگ ها


ناچو فرناندز یورگن کلوپ لیورپول رئال مادرید