آژاکس خواهان فسخ قرارداد رسمی با نوری

قرارداد ستاره تازه به هوش آمده آژاکس با این باشگاه به زودی فسخ خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عبد‌الحق نوری، بازیکن ۲۲ساله آژاکس آمستردام که پیش از شروع فصل ۲۰۱۷ در جریان یک بازی دوستانه با پیراهن آژاکس در میانه میدان از هوش رفته و بعد از آن پزشکان مجبور شدند او را در حالت اغما نگه دارند، بعد از دو سال در حالت اغما ماندن، حالا به هوش آمده و خانواده او می‌گویند در وضعیت خوبی به سر می‌برد و حتی با تماشای فوتبال می‌تواند نسبت به آنچه در تلویزیون می‌بیند واکنش نشان دهد.

عبدالحق نوری در ژوئیه ۲۰۱۷ و پیش از شروع فصل در جریان یک بازی دوستانه آژاکس مقابل وردربرمن در زمین فوتبال دچار حمله قلبی شده و این اتفاق باعث شد مغز او دچار ضایعه شدید دائمی شود. نوری از آن زمان به حالت کما فرو رفته و پزشکان تشخیص داده بودند که برای حفظ جانش باید در حالت کما نگه داشته شود.

طبق ادعای دی تلگراف، سران آژاکس حالا قصد فسخ رسمی قرارداد با نوری را دارند. آنها در سه سال گذشته هر ماه دستمزد او را به خانواده اش پرداخت می کردند ولی قرارداد نوری کمتر از ۴ ماه دیگر به اتمام خواهد رسید. در صورت فسخ، آژاکس باید مبلغی را به عنوان غرامت به نوری پرداخت کند و دو طرف این روزها مشغول مذاکره در این مورد هستند ولی هنوز به نتیجه ای نرسیده اند.

بیشتر بخوانید:

شکنجه واقعی در لالیگا؛ فوتبال بی تعطیلی تا ۲۰۲۱!

تگ ها


فوتبال جهان آژاکس نوری آژاکس آژاکس فوتبال