آژاکس ۱ - ۱ یوونتوس؛ همه‌چیز به تورین کشیده شد

دیدار رفت دو تیم با تساوی به پایان رسید...

دیدار رفت دو تیم با تساوی به پایان رسید

آژاکس در یوهان کرویف آرنا میزبان یوونتوس بود.

به گزارش مدال، در دومین شب از دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم آژاکس و یوونتوس در ورزشگاه یوهان کرویف آرنا رو در روی هم قرار گرفتند.

بازیکنان آژاکس با استفاده از امتیاز میزبانی بازی را بهتر آغاز کردند و با کارهای ترکیبی خود حسابی مدافعان یوونتوس را به دردسر انداختند و حتی از روی ضربات سنگین حکیم زیاش این فرصت را داشتند که له گل برسند.

هرچه از زمان بازی گذشت بیانکونری‌ها کم‌کم سوار بازی شدند و فوتبال همیشگی خود را به نمایش گذاشتند. تلاش شاگردان آلگری برای رسیدن به گل در ۴۵ دقیقه بازی جواب داد و کریستیانو رونالدو با ضربه سری فوق‌العاده گل اول بازی را به ثمر رساند. نیمه نخست در نهایت با نتیجه ۱-۰ به نفع یوونتوس به پایان رسید.
بازیکنان میزبان برای جبران گل خورده از همان دقایق ابتدای نیمه دوم بازی را تهاجمی آغاز کردند و خیلی زود نیز به خواسته خود رسیدند، نرس در دقیقه ۴۶ بازی با شوتی زیبا گل تساوی را به ثمر رساند.

در ادامه بازیکنان آژاکس برای رسیدن به گل برتری تلاش فراوانی کردند اما دفاع مستحکم یوونتوس  سد بزرگی رو به روی مهاجمان جوان این تیم هلندی بود. آلگری در ادامه با به بازی آوردن داگلاس کاستا و پائولو دیبالا فشار بازیکنان تیم میزبان را کاهش داد و حتی در یکی دو فرصت این دو بازیکن تازه وارد تا آستانه بازکردن دروازه اونانا هم پیش رفتند، بهترین موقعیت یوونتوس در نیمه دوم شوت سرکش داگلاس کاستا بود که به تیر دروازه برخورد کرد.
این دیدار در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید تا تکلیف تیم صعود کننده در ورزشگاه آلیانس تورین مشخص شود.

خلاصه این بازی را می‌توانید در این لینک تماشا کنید.