آژیر قرمز در مونیخ به صدا درآمد

عدم فعالیت باشگاه بایرن مونیخ در نقل‌وانتقالات تابستانی، در حال حاضر اضطراب بی‌سابقه‌ای را به هواداران و بازیکنان این تیم تزریق کرده و آژیر قرمز را در مونیخ به صدا درآورده است....

به گزارش مدال؛ احساس اضطراب در اطراف باشگاه بایرن مونیخ با توجه به عدم فعالیت باواریایی‌ها در نقل‌وانتقالات تابستانی به شدت بالا گرفته است. قهرمان آلمان خیلی زود انتقال پاوارد و لوکاس هرناندز - دو مدافع قهرمان جهان - را نهایی کرد اما پس از آن به خواب فرو رفت و دیگر فعالیتی در بازار نداشت.

فراموش نکنید که مونیخی‌ها فصل گذشته هفتمین بوندسلیگا پیاپی خود را کسب کردند آن هم در شرایطی که هفته‌ها صدر جدول را به دورتموند باخته بودند. با این وجود فصل برای آنها در لیگ داخلی به خوبی و خوشی به اتمام رسید اما از لحظه اتمام لیگ همگان منتظر خریدهای جدید بایرن بودند، انتظاری که هنوز به درستی پاسخ داده نشده.

بایرن به تازگی در پیش فصل توانسته با نتیجه 3 بر یک رئال مادرید را شکست دهد اما «روبرت لواندوفسکی» که آن شب گلزنی هم کرده، از وضعیت باشگاه در آستانه شروع فصل جدید لب به گلایه گشوده است: «باید منتظر بازیکنان جدید باشیم، بایرن برای فتح اروپا به خریدهای بزرگی احتیاج دارد. امیدواریم در روزهای آینده اتفاقاتی رخ دهد.»

لواندوفسکی در این ماجرا تنها نیست و «کیمیچ» نیز در تایید حرف‌های لوا گفت: «برای مدعی بودن در اروپا باید خرید کرد. در حال حاضر لیست ما فقط 17 بازیکن حرفه‌ای بزرگسال دارد و این بد است!»

در این بین «کارل هاینتس رومنیگه» رئیس باشگاه از درخواست «آرامش» و «صبوری» از سوی هواداران و بازیکنان، اعلام کرد که بایرن با خریدهای جدیدش جوان خواهد شد: «می‌دانیم صبر در فوتبال زیاد نیست اما باید صبر کنیم. بازار تا دوم ادامه دارد. منتظر هستیم تا فرصتی پیش بیاید که خرید بزرگی کنیم. من نگرانی ندارم.»

بیشتر بخوانید:

ابراز رضایت کواچ از خریدهای جدید بایرن مونیخ

تگ ها


بایرن مونیخ باواریایی‌ها ترکیب احتمالی بایرن مونیخ اخبار نقل و انتقالات زمان نقل و انتقالات نقل انتقالات کارل هاینس رومینیگه بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال