آگوئرو-بارسا؛ قراردادی دو ساله با دستمزد پایین

گاردین ادعا کرد سرخیو آگوئرو، اسطوره منچسترسیتی، با بارسلونا به توافق رسیده است و قرار است با قراردادی دو ساله به کاتالان ها بپیوندد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد سرخیو آگوئرو و منچسترسیتی ماه آینده به پایان خواهد رسید و ستاره آرژانتینی سیتی موافقت کرده است که با قراردادی دو ساله به بارسلونا بپیوندد.

گاردین گزارش کرده است که آگوئرو تمایل زیادی داشت تا پس از ترک اتحاد به مسی و یارانش در نوکمپ بپیوندد و برای عملی شدن این توافق پذیرفته که دستمزدش به میزان قابل توجهی پایین بیاورد، هر چند قرار است که در صورت قهرمانی بارسا در چمپیونزلیگ پاداش هایی دریافت کند.

آگوئرو که فصل بعد ۳۳ ساله خواهد شد، در این فصل با مصدومیت های پیاپی مواجه بوده و تنها توانسته در ۱۸ بازی برای سیتیزن ها به میدان برود و تنها چهار گل به ثمر رسانده است. او امیدوار است که بتواند در بازی روز یکشنبه سیتی برابر اورتون در ورزشگاه اتحاد برای خداحافظی با هواداران سیتی به میدان برود. همچنین آگوئرو می تواند در دیدار فینال چمپیونزلیگ برابر چلسی که در تاریخ هشتم خرداد ماه برگزار خواهد شد نیز در صورت آمادگی و با صلاحدید گواردیولا به زمین برود.

بارسلونا همچنین در آستانه امضای قرارداد با ممفیس دیپای، بازیکن سابق منچستریونایتد، است که قراردادش با تیم لیون در تابستان به پایان می رسد و می تواند به عنوان بازیکن آزاد به کاتالان ها بپیوندد. دیپای به وکلایش گفته که قصد دارد در تابستان به بلوگرانا بپیوندد.

گواردیولا در آستانه بازی برابر اورتون با تمجید از آگوئرو گفت: "وقتی او آماده است و به صورت مدام به زمین می رود، مثل یک شیر در جنگل می تواند در پنج متری دروازه یک قدم بردارد و حریف را بکشد.

بزرگترین کیفیت او ویژگی منحصر به فرد حس کردن گل است و وقتی که روی فرم باشد می تواند هر کاری را که می خواهد انجام دهد.

مطمئنم که ۱۰۰۰۰ هواداری که به استادیوم می آیند می خواهند که از سوی همه هواداران در سراسر جهان به او ادای احترام کنند."

آگوئرو پیش از اینکه ۱۰ سال پیش به منچسترسیتی بپیوندد، تجربه بازی در لالیگا را به همراه اتلتیکومادرید داشت.

تگ ها


سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا فوتبال