آگوئرو: به خاطر مسی باید قهرمان کوپا آمریکا شویم

آگوئرو دوست دارد به خاطر دوستش قهرمانی کوپا را به دست بیاورد...

ستاره تیم ملی آرژانتین، قهرمانی در کوپا آمهریکا را بیش از خودش برای مسی می‌خواهد.

به گزارش مدال، سال‌هاست که تیم ملی آرژانتین به توفیقی در تورنمنت های بزرگ نرسیده است و از آخرین قهرمانی این تیم در کوپا آمه‌ریکا نیز 26 سال می گذرد. پس از یک جهانی اسف بار برای آلبی سلسته و برکناری خورخه سامپائولی، حالا لیونل اسکالونی با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان، چشم به قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا دارد.

سرخیو آگوئرو که پس از بازنشستگی گونسالو ایگواین از بازی های ملی، شانس بالایی برای حضور ثابت در ترکیب آرژانتین دارد، پس از یک فصل موفق با سیتی می‌خواهد کمک کند، تیم ملی کشورش بالاخره به یک عنوان قهرمانی در تورنمنتی بزرگ دست یابد.

او در همین رابطه به فاکس اسپورتس گفت: "ببینید، بیشتر دوست دارم به خاطر مسی قهرمان شویم تا به خاطر خودم و از این بابت هیجان زده ام. مسی سال هاست هر کاری انجام داده تا آرژانتین قهرمان شود ولی تاکنون در این امر موفق نبوده است. می خواهم بهترین بازی ها را انجام دهم تا مسی و مردم کشورم به آرزوی شان برسند. با مسی که حرف می زنیم، همیشه می گوییم که خدا کند یک روز این اتفاق بیفتد و آرژانتین قهرمان یک تورنمنت بزرگ شود. این آرزوی همه ماست."

آگوئرو در مورد وضعیت خودش گفت: "شرایط خوبی دارم و فصل را هم عالی تمام کردم. خوشبختانه مصدوم نیستم و دوست دارم همانطور که در لیگ برتر با سیتی قهرمان شدم، با آرژانتین هم قهرمانی در کوپا آمه ریکا را جشن بگیرم."

اخبار مرتبط:

آنخل دی ماریا: اگر به بارسلونا می‌رفتم فقط بخاطر دیدن مسی بود

تگ ها


کوپا آمه‌ریکا تیم ملی آرژانتین لیونل مسی سرخیو آگوئرو لیونل اسکالونی فاکس اسپورتس کوپا آمریکا سرخیو آگوئرو لیونل مسی آرژانتین Copa America فوتبال