آگوئرو: دو قدم فن دایک، اندازه ۵۰ قدم من است!

سرخیو آگوئرو، مهاجم منچسترسیتی، ویرژیل فن دایک را یکی از بهترین مدافعان میانی دنیا توصیف و آمادگی بدنی این ملی پوش هلندی لیورپول را تحسین کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فن دایک که در ژانویه ۲۰۱۸ از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست، با نمایش های درخشانی که داشت، کمک کرد تا این تیم در رقابت های چمپیونزلیگ به قهرمانی برسد و در رقابت های این فصل لیگ برتر هم با اختلاف در صدر جای بگیرند. او همچنین در رده بندی توپ طلای پارسال، پشت سر لیونل مسی در رتبه دوم قرار گرفت.

آگوئرو که در فصول اخیر بارها مقابل فن دایک بازی کرده، معتقد است که هوش، صبر و شرایط بدنی فوق العاده، باعث شده تا این ملی پوش هلندی به مدافعی کامل تبدیل شود.

او به ال‌چیرینگیتو گفت:" همه ما می دانیم که فن دایک یکی از بهترین مدافعان میانی دنیاست. او قوی و قدبلند است و شرایط بدنی شگفت انگیزی دارد. او در یک در برابر یک ها، خیلی قوی است. او با بدنش بازی می کند. همچنین قد بلند است و پاهای بلندی دارد.

به نظر می رسد او سریع نیست اما هست زیرا پاهای بلندی دارد. او می تواند به هر جای زمین برسد. دو قدم او، ۵۰ قدم من است!

چیزی که من در مورد فن دایک دوست دارم، باهوش بودنش موقع دفاع کردن است. او موقع یارگیری عصبی نیست؛ مراقب و صبور است. این کار را برای خیلی از مهاجمان سخت می کند.

در مورد خودم، من خیلی سریع هستم و دوست دارم دربیل بزنم بنابراین دوست دارم مدافعان به سمتم بیایند. اما او ثابت می ماند و منتظر می مان تا مدافع دیگری برای کمک بیاید. او در این کار خیلی خوب است."

بیشتر بخوانید:

تهدید کوین دی بروین به جدایی از سیتی

آگوئرو: فقط می‌خواهم با سیتی قهرمان چمپیونزلیگ بشوم

 

 

تگ ها


سرخیو آگوئرو ویرجیل فن دایک فوتبال جهان منچستر سیتی لیورپول فوتبال