آگوئرو نزدیک‌تر از همیشه به نیمکت آرژانتین

به نظر می‌رسد که تمام شرایط برای اضافه شدن سرخیو آگوئرو به نیمکت تیم ملی آرژانتین فراهم شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرخیو آگوئرو در تابستان اخیر و بعد از یک دهه حضور در باشگاه منچسترسیتی این تیم را ترک کرد. ستاره آرژانتینی طی این 10 سال به اسطوره سیتیزن‌ها و بهترین گلزن تاریخ باشگاه انگلیسی تبدیل شد اما نهایتاً در تابستان به بارسلونا پیوست تا سال‌های پایانی فوتبال خود را در این تیم پشت سر بگذارد.

با این حال اوضاع در بارسلونا اصلاً برای آگوئرو مطابق انتظار پیش نرفت. در تابستان دوست صمیمی او که شاید یکی از دلایل پیوستن او به بارسلونا بود یعنی لیونل مسی این تیم را ترک کرد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست. این اما پایان کابوس آگوئرو نبود زیرا این بازیکن چندی پیش در جریان یکی از مسابقات دچار مشکل قلبی شد و نتوانست به کار خود در زمین فوتبال ادامه دهد.

بعد از گمانه زنی‌های زیادی که در مورد ستاره آرژانتینی وجود داشت نهایتاً چندی پیش به شکل رسمی مشخص شد که این بازیکن به دلیل مشکل قلبی نمی‌تواند به کار خود در فوتبال ادامه دهد و طی مراسمی خداحافظی خود را اعلام کرد. بعد از این اتفاق گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد چالش بعدی او مطرح شده اما حالا به نظر می‌رسد که آگوئرو در آستانه اضافه شدن به نیمکت تیم ملی آرژانتین قرار گرفته است.

سرخیو آگوئرو که اخیراً طی مصاحبه‌ای برای اضافه شدن به کادر مربیگری لیونل اسکالونی در تیم ملی آرژانتین چراغ سبز نشان داده بود، امروز جلسه‌ای با رئیس فدراسیون فوتبال این کشور برگزار کرد. بر اساس گزارش‌ها موضوع این جلسه بررسی شرایط عضویت در کادر فنی تیم ملی آرژانتین بوده و به نظر می‌رسد که به‌زودی این اتفاق رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت.

 

تگ ها


فوتبال جهان آگوئرو فوتبال