آگوئرو: همین‌ها می‌خواستند من را بکشند!

سرخیو آگوئرو، ستاره آرژانتینی مدعی شد فعالیت های آنلاین او ربطی به عملکردش در دنیای فوتبال ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو با شکستن رکورد وین رونی در گلزنی برای یک تیم در لیگ برتر، به رکورد ۱۸۴ برای منچسترسیتی رسید تا خداحافظی آبرومندانه ای با این تیم داشته باشد. در یک سال اخیر سرخیو آگوئرو بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده و به شدت مورد انتقاد به خصوص در کشور خودش قرار گرفته بود. حالا و هنگام ورود به اردوی تیم ملی آرژانتین، سرخیو آگوئرو با قدرت پاسخ همه این انتقادات را داده است.

سرخیو آگوئرو گفت: "همه آنهایی که می گویند آفرین سرخیو، چه رکورد فوق العاده ای، همان هایی هستند که تا چند ماه پیش می خواستند من را بکشند. اما خب، شما نمی توانید چیزی بگویید و من ترجیح می دهم روی بازی های تیم ملی آرژانتین متمرکز باشم، حتی اگر بدانم همه منتظر اشتباه من هستند. البته می دانم اگر در ترکیب تیم ملی نیز اتفاقی رخ ندهد همه اولین چیزی که می گویند در مورد من خواهد بود."

در کشور آرژانتین، فعالیت های آنلاین آگوئرو انتقاد شدید طرفداران و رسانه ها را به دنبال داشته است. آگوئرو در این رابطه گفت: "من اهمیتی نمی دهم که آیا آنها کارهای من را دوست دارند یا خیر. فعالیت من به این دلیل است که علاقه دارم اوقات خوشی را با مردم سپری کنم. برخی می گویند آگوئرو همیشه نشسته، به فکر فوتبال نیست و به همین دلیل است که مصدوم می شود، اما این فعالیت های من در دنیای آنلاین چه ربطی به فوتبال دارد؟"

تگ ها


تیم ملی آرژانتین سرخیو آگوئرو آرژانتین