آگوئرو و افشای تفاوت جالب بین بارسلونا و سیتی

سرخیو آگوئرو، ستاره آرژانتینی بارسلونا در مورد تفاوت شرایط در تمرینات این تیم و منچسترسیتی صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو، بهرین گلزن تاریخ باشگاه منچسترسیتی بعد از اتمام قرارداد خود با این باشگاه در تابستان امسال به بارسلونا ملحق شد. در ابتدا به نظر می رسید دوستی صمیمی او با لیونل مسی عامل اصلی این انتقال بوده، اما بهترین گلزن تاریخ بلوگرانا در اقدامی غیرمنتظره از این باشگاه جدا شده و سرخیو آگوئرو را در نوکمپ تنها گذاشت.

همچنین این گلزن باتجربه و آرژانتینی خیلی زود دچار مصدومیت شدیدی شده و هفته های ابتدایی لالیگا و لیگ قهرمانان را از دست داد. حالا سرخیو آگوئرو در مصاحبه ای جالب مدعی شد در منچسترسیتی ارکان باشگاه زودتر در کمپ حاضر می شدند، اما در بارسلونا چنین امکانی برای او وجود ندارد.

سرخیو آگوئرو گفت: "زمانیکه در باشگاه منچسترسیتی بازی می کردیم گاهی روزها حداقل یک ساعت و نیم قبل از آغاز تمرینات در کمپ باشگاه حاضر شده و کار خود را آغاز می کردیم. وقتی با بارسلونا نیز قرارداد امضا کردم، آن اوایل به خودم گفتم یک ساعت زودتر راهی کمپ تیم شوم تا بتوانم به باشگاه بدنسازی یا جای دیگری رفته و کارم را آغاز کنم. اما وقتی آمدم متوجه شدم تمامی چراغ ها خاموش بوده و هنوز هیچکس در باشگاه بارسلونا حضور پیدا نکرده است. در واقع شرایط اینجا بسیار متفاوت است."

تگ ها


سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال