آگیره : بازی بسیار سختی مقابل پرسپولیس داشتیم

مربی الوحده پس از شکست تیمش گفت: می خواستیم پرسپولیس را ببریم و صعود کنیم ......

مربی الوحده پس از شکست تیمش گفت: می خواستیم پرسپولیس را ببریم و صعود کنیم ...

مربی الوحده پس از شکست تیمش گفت: می خواستیم پرسپولیس را ببریم و صعود کنیم.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه" و به نقل از فارس، خوان باری، مربی تیم الوحده به دلیل اخراج آگیره، سرمربی تیم که  بعد از شکست 4 بر 2 مقابل پرسپولیس به نشست خبری آمد، در جمع خبرنگاران گفت: صعود را به پرسپولیس و الهلال تبریک می گویم. می دانستیم بازی راحتی نداریم و پرسپولیس تیم قدرتمندی است به خصوص اینکه در خانه خود و مقابل هوادارانش بازی می کند.

 وی ادامه داد: برای بُرد آماده بودیم و  می خواستیم با پیروزی صعود کنیم. بازی بسیار سختی مقابل پرسپولیس داشتیم.

 باری تاکید کرد: باید اضافه کنم از شروع بازی و هنگام گرم کردن بازیکنان مان، هواداران پرسپولیس خیلی عصبانی و ناراحت بودند و چیزهای مختلف را پرتاب کردند. اعتراض آگیره هم به این مساله بود و به همین دلیل اخراج شد در حالی که ما سعی کردیم به عنوان تیم میهمان به این مساله معترض شویم.

 مربی الوحده تصریح کرد: آگیره به رفتار هواداران معترض بود و می خواست نظارت بیشتری به عملکرد تماشاگران پشت نیمکت تیم ما شود.

 مربی الوحده در مورد اینکه چطور نتوانستید برد 5 گل بازی قبل مقابل الریان را تکرار کنید، آیا به خاطر جو ورزشگاه بود یا مساله ای دیگر، گفت: این اتفاق را که بازی را 5 بر یک ببرید در لیگ قهرمانان آسیا اتفاق نادری است، به خصوص اینکه این برد در خانه حریف رقم بخورد. در این بازی هم با همان انگیزه و ذهنیت وارد مسابقه شدیم و بعد از گل های پرسپولیس هم توانستیم گل بزنیم.

 وی در مورد اینکه اقدام های بیشتری در مورد رفتار هواداران پرسپولیس خواهید داشت و این مساله را پیگیری می کنید، اظهار داشت: فقط می خواستم اشاره کنم که این اتفاق رخ داده اما پیگیری این موضوع برعهده باشگاه است و باشگاه می تواند در این مورد تصمیم گیری کند. پرتاب سکه و سنگ بازی جوانمردانه نیست و می تواند خطرناک باشد.

 مربی الوحده در مورد اینکه پیش بینی می کردید که پرسپولیس هجومی بازی کند و سوال دوم اینکه تیم شما با بهترین خط حمله از مسابقات حذف شد، گفت: در این بازی ما هم حمله کردیم پرسپولیس خیلی هجومی بازی کرد ولی ما هم حمله کردیم و در نهایت گل ها تعیین کننده نتیجه بازی است. از نظر آماری خط حمله ما بیشترین گل را زده بود؟ اگر بازی تیم ما را دیده بودید تیمی هجومی هستیم اما به عنوان تیم هجومی کار سختی است که مدام حمله کنید و خط دفاع تان را مستحکم کنید.

وی در مورد اینکه سرمربی تیم قصد داشت با اعتراض هایش جنگ روانی به راه بیندازد و فقط هیجان بازی بود گفت: می توانید فیلم بازی را ببینید و پرتاب سکه و سنگ بود. فقط امنیت بازی را می خواستیم و نگران امنیت مان بودیم، همین.

نشست خبری در حالی به پایان رسید که مربی الوحده تمایل به پاسخگویی به سوالات را داشت اما مسئول ایرانی ای اف سی اجازه نداد نشست ادامه پیدا کند و باعث درگیری لفظی بین خبرنگاران و این مسئول شد.