Banner

آیا بارسلونا می‌تواند فاتح لیگ قهرمانان شود؟

بارسلونایی‌ها در فصل نقل و انتقالات به خوبی تیم خود را تقویت کرده‌اند و مدعی اصلی فتح لیگ قهرمانان هستند....

به گزارش مدال، با به پایان رسیدن فصل نقل و انتقالات فعالیت بارسا هم به اتمام رسید و آن‌ها تنها با ۴ خرید جدید می‌خواهند به پنج سال انتظارشان در فتح لیگ قهرمانان خاتمه دهند.
کاتالان‌ها ۲۳۹ میلیون یورو برای گریزمان، دی‌یونگ، فرپو و نتو خرج کردند و امید دارند امسال در اروپا موفق شوند. درون دروازه آن‌ها ترشتگن قرار خواهد داشت اما برای جانشینی او یسپر سیلیسن از بارسا جدا شد تا نتو از والنسیا به بندر بارسلون بیاید. 
در خط دفاع، بارسا نتوانست دی‌لیخت را جذب کند و مدافعان وسط این تیم مانند سال قبل خواهند بود، هرچند اوم‌تیتی هم مصدومیتش به پایان رسیده و می‌تواند در ترکیب اصلی حضور داشته باشد اما فرپو و واگو (واگو از تیم دوم بارسلونا به تیم اصلی اضافه شده) به عنوان جانشینان سمدو و آلبا، از این به بعد روی نیمکت بارسا قرار خواهند داشت.
چالش شیرین والورده، انتخاب ۳ بازیکن از بین ۷ بازیکنی است که می‌توانند در خط هافبک بازی کنند و در این قسمت از زمین برای بارسلونا دست سرمربی این تیم کاملا باز است. سبک بازی دی‌یونگ کاملا با سبک بازی بارسا منطبق است و او می‌تواند در کنار آرتور، ویدال، بوسکتس و ... به بارسلونا کمک کند.
مهم‌ترین خرید بارسا در این فصل در خط حمله فعالیت خواهد کرد. آنتوان گریزمان که پس از کش و قوس فراوان در نهایت لباس تیم کاتالونیایی را پوشید در بازی‌های ابتدای فصل خوب کار کرده و تا امروز ۲ گل زده تا هواداران بارسا امیدوار باشند با پایان مصدومیت مسی و سوارز مثلث تهاجمی بارسا در اروپا بدرخشد.
بارسا تیم کاملی است و هیچ بهانه‌ای بابت کمبود نیروی انسانی و بازیکن برای فتح لیگ قهرمانان ندارد اما با توجه به شکست‌های سنگین این تیم در اخرین مراحل حذفی لیگ قهرمانان و کامبک‌های والورده، آن‌ها می‌توانند طلسم ۵ سال نرسیدن به فینال لیگ قهرمانان و قهرمانی را بشکنند.

بیشتر بخوانید:

بارسلونا، بازنده بزرگ نقل و انتقالات تابستانی

 

تگ ها


آنتوان گریزمان فرنکی دی یانگ بارسلونا UEFA Champions League فوتبال