آیا جهانبخش جانشین محرز می‌شود ؟

ستاره جوان تیم ملی ایران بعد از بازی های جام جهانی حالا پیشنهاداتی دارد و گفته می شود شاید او سرانجام به لیگ جزیره همان لیگی که می گوید سبک بازی اش به آن نزدیک است برود ......

ستاره جوان تیم ملی ایران بعد از بازی های جام جهانی حالا پیشنهاداتی دارد و گفته می شود شاید او سرانجام به لیگ جزیره همان لیگی که می گوید سبک بازی اش به آن نزدیک است برود.

علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی لیگ هلند و باشگاه آلکمار بعد از بازی های جام جهانی گویا سرانجام تصمیم دارد تا برای ادامه فوتبالش به یک لیگ بزرگتر برود. گویا در میان پیشنهاداتی هم جهانبخش دارد یکی دو لیگ معتبر اروپا و لیگ جزیره که بسیاری معتقدند بازی جهانبخش به این لیگ می خورد نیز وجود دارند. پیشنهاداتی که شاید باعث شود تا ستاره تیم ملی ایران را در یکی از معتبرترین لیگ های فوتبال جهان و در بالاترین سطح ببینیم.
انتقال به قهرمان لیگ برتر
گفته می شود در میان پیشنهاداتی که به علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی تیم آلکمار ارائه شده یک پیشنهاد جذاب وجود دارد. لسترسیتی قهرمان لیگ برتر انگلستان در فصل 2015-2016 گویا یکی از مشتری های پسرخوب فوتبال ایران است. لستر سیتی در نقل و انتقالات تابستانی ریاض محرز ستاره الجزایری را به منچستر سیتی فروخت و انگار حالا برای جای خالی در وینگر راست به دنبال ستاره ملی پوش ایرانی است.
جهانبخش که یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه بود و نمایش خوبی هم داشت از سال 2013 و در حالی که بیست سال داشت از باشگاه داماش گیلان به ناینخن هلند پیوست. او 5 سال در فوتبال هلند حضور داشت و فصل گذشته عنوان آقای گلی رقابت های لیگ هلند را با لباس تیم آلکمار به دست آورد.
همواره طی سال های اخیر گفته می شد که جهانبخش از لیگ های ایتالیا و انگلستان پیشنهاداتی دارد واکنون نیز جدا از لستر از تیم رئال سوسیه داد به عنوان یکی دیگر از مشتری های او نام برده می شود.
علیرضا جهانبخش بی شک یکی از بهترین بازیکنان و استعدادهای سال های اخیر فوتبال آسیا بوده که توانسته در فوتبال اروپا نیز فصول درخشانی داشته باشد. او روند خیلی منطقی را در فوتبالش سپری کرده و حالا در 25 سالگی در آستانه یک انتقال جذاب قرار دارد. بی شک ستاره فوتبال ایران توانایی بازی در تیم های مطرح فوتبال اروپا دارد.

تگ ها


فوتبال