آیا حقوق ۲۵ میلیونی برای مدیرعامل قانونی است؟

مدیرعامل استقلال روز گذشته دست به افشاگری مهمی زد و گفت مدیرعامل قبلی این باشگاه ۲۵ میلیون تومان حقوق دریافت می کرده است.&#۱۶۰;...

به گزارش ''ورزش سه''، در روزهایی که بحث درخواست احمد سعادتمند مبنی بر حقوق ۱۵ میلیونی به سوژه داغی در رسانه ها تبدیل شده است مدیرعامل استقلال روز گذشته در مصاحبه با خبرنگار ما مدعی شد که این رقم را کامران منزوی به او پیشنهاد داده است و البته در اقدامی جالب اعلام کرد مدیرعامل قبلی این باشگاه ۲۵ میلیون تومان از باشگاه دستمزد دریافت می کرده است. 

در واقع روی صحبت احمد سعادتمند با امیرحسین فتحی است، فردی که آخرین مدیرعامل باشگاه استقلال قبل از سعادتمند است که ۱۷ ماه در این باشگاه فعالیت کرد و به گفته مدیرعامل فعلی آبی ها او ماهیانه ۲۵ میلیون تومان از باشگاه دریافت می کرده است. 

اما یکی از مدیران سابق استقلال که تمایل نداشت نامش فاش شود به ورزش سه گفت طبق قوانین شرکت های دولتی مدیرعامل حداکثر مجاز است ۲۰ میلیون تومان دریافت کند و حقوق بیش از این جزو درآمدهای نجومی محسوب می شود و نهادهای نظارتی به آن ورود خواهند کرد. 

با این شرایط هنوز مشخص نیست که آیا سعادتمند برای صحبت های خوند اسنادی دارد یا نه، البته او این صحبت را به نقل از کامران منزوی مطرح کرده است و معلوم نیست آیا عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال آن را تایید می کند یا نه.

تگ ها


احمد سعادتمند استقلال تهران