Banner

آیا دوربین‌ها تصویر متخلفان را ثبت می‌کند؟

در بازی هفته دوم بین دو تیم فوتبال استقلل تهران و فولاد خوزستان برخورد یک سنگ ب سر دروازه‌بان دوم استقلال باعث جراحت شدید وی شد....

به گزارش مدال، ضربه‌ای که با پرتاب سنگ به سر دروازه‌بان دوم استقلال برخورد کرد، یکی دیگر از مظاهر ناامنی ورزشگاه‌های کشور بود. همان عاملی که باعث شد لیگ به تعویق بیفتد.

در واقع وقتی لیگ در زمان مقرر خود آغاز نشد تا جان بازیکنان و هواداران به خطر نیفتد، حداقل انتظاری که بعد از برگزاری‌اش می‌رفت این بود که حداقل خطری جان بازیکنان و هواداران را تهدید نکند.
حالا که تصاویر دروازه‌بان استقلال با سر شکسته و خونین روی سایت‌های خبری منتشر شده است، تعدادی از سایت‌ها این سؤال را مطرح کرده‌اند که آیا بر اساس وعده رئیس فدراسیون فوتبال می‌توان امیدوار بود که فرد خاطی که سنگ پرتاب کرده شناسایی شود؟
پاسخ این سؤال را حجت‌الله بهمنی، مدیر روابط عمومی سازمان لیگ اینطور بیان می‌کند: «باید تا روز شنبه یا یکشنبه صبر کنیم و ببینیم آیا گزارشی در این رابطه به دست ما می‌رسد یا نه؟»
آیا دوربین‌هایی که وعده داده شده بود در حال حاضر کار می‌کنند یا کارآیی آنها هم مثل گیت‌های الکترونیکی با مشکل مواجه است؟ بهمنی در پاسخ به این سؤال تأکید می‌کند: «درباره ورزشگاه آزادی، مسئولیت تجهیز بر عهده شرکت توسعه و تجهیز بوده و من در جریان این موضوع نیستم اما واقعیت این است که هنوز تا آمادگی صد در صدی ورزشگاه‌ها زمان لازم است و نباید عجله کنیم.»
و باز هم این سؤال همیشگی که اگر قرار بود این عملیات طی لیگ انجام شود، چرا برگزاری مسابقات به تعویق افتاد؟ و حالا که به تعویق افتاده انتظار می‌رود همه چیز بی‌نقص باشد. بهمنی اما می‌گوید: «اینطور نیست. اگر قرار بود لیگ در همان زمان خود برگزار شود، هرگز این فشار به باشگاه‌ها وارد نمی‌شد و این جریان آغاز نمی‌شد.»

بیشتر بخوانید:

گلر استقلال: بدبیاری‌ها به من هم سرایت کرد

تگ ها


استادیوم آزادی بازی استقلال فولاد استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال