آیا «دیاباته» طلسم استقلال را در دربی می‌شکند؟

شیخ دیاباته که به تازگی مصدومیت را پشت سر گذاشته و به جمع استقلالی‌ها اضافه شده، شانس زیادی برای بازی مقابل پرسپولیس دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، شیخ دیاباته آقای گل فصل گذشته رقابت های لیگ برتر هنوز به طور جدی در این فصل استارت نزده است. او که بازی‌های زیادی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد، سرانجام در آخرین دیدار آبی پوشان مقابل آلومینیوم اراک ۲۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و با حضور موثرش در ترکیب آبی پوشان نشان داد مصدومیت را کاملاً پشت سر گذاشته است.

مهاجم بلند قامت آبی پوشان که فصل گذشته ۱۵ بار موفق به گلزنی شد و یک کفش طلا از لیگ برتر طلبکار است، در این فصل هنوز گل نزده است. وی تلاش زیادی دارد تا برای دیدار روز دوشنبه با حداکثر آمادگی در ترکیب تیمش قرار گیرد و امیدوار است در صورت پیدا کردن شانس بازی در دربی، اولین گل فصل خود را به ثمر برساند.

در تاریخ دربی‌ها، هنوز هیچ بازیکن خارجی برای استقلال گلزنی نکرده و در صورتی که دیاباته در این مسابقه موفق به گلزنی شود، نه تنها اولین گل فصل خود را در دیداری حساس به ثمر خواهد رساند، بلکه نامش را به عنوان نخستین گلزن خارجی استقلال در این دیدارهای سنتی ثبت خواهد کرد.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۵ روز دوشنبه ۲۲ دی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. 

بیشتر بخوانید:

انگیزه دیاباته برای فیکس شدن در دربی(عکس)

استقلال آمادگی خوبی برای دربی دارد/ دیاباته برگ برنده آبی‌هاست

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران استقلال پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال