آیا رونالدو در تابستان از یوونتوس جدا خواهد شد؟

با وجود شایعاتی که اخیراً پیرامون احتمال جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس در تابستان آینده به گوش می‌رسد، مدیر ورزشی بیانکونری مدعی شد که این اتفاق هرگز نخواهد افتاد و کریس از بانوی پیر جدا نخواهد شد....

به گزارش مدال، «فابیو پاراتیچی» مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس در واکنش به شایعات اخیر پیرامون احتمال جدایی «کریستیانو رونالدو» از بیانکونری در تابستان آینده، اطمینان دارد که ستاره پرتغالی سال آینده نیز پیراهن بانوی پیر را خواهد پوشید.

این شایعات پس از اینکه «مائوریتسیو ساری» در چند بازی تصمیم تعویض CR7 گرفت، پر رنگ‌تر از گذشته شد و برخی مدعی شدند که رابطه میان دو طرف شکرآب شده است.

با این حال پاراتیچی در مصاحبه با «اسکای اسپورت ایتالیا» در این خصوص گفت: «شایعات همیشه وجود داشته‌اند اما حقیقت ندارند. رونالدو سال آینده هم در تورین خواهد ماند. او می‌خواهد با ما برنده توپ طلا شود و ما هم از او حمایت می‌کنیم.»

بیشتر بخوانید:

مسی به فرانس فوتبال: رونالدو توپ طلای پنجم را گرفت، ناراحت شدم

تگ ها


کریستیانو رونالدو توپ طلا جایزه توپ طلا یوونتوس بیانکونری بانوی پیر جدایی رونالدو از یوونتوس مائوریتسیو ساری فوتبال جهان سری آ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال